НУБіПУ перемагає «медиків»

У четвертому турі першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці, на стадіоні КНЕУ відбулась зустріч колективу «Медик» з ПВНЗ Київського медичного університету та збірної команди Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Для новачків змагань з футболу під егідою ФАСК старт сезону видається досить важким, але хлопцям просто не вистачає досвіду, хоча в бажанні їм точно не відмовиш. Натомість такі мастодонти студентського футболу столиці, як команда НУБіПУ цілком може розраховувати на боротьбу за призові місця за підсумками чемпіонату. Саме тому матч проходив під диктовку гравців з досвідченої команди. Перша по-справжньому небезпечна нагода виникла біля воріт номінальних господарів, коли Вадим Іщенко вибігав віч-на-віч з воротарем КМУ, але той своєчасно вийшов за межи карного майданчику та інакшого варіанту, як зупинити нападника ціною фолу, в нього не було. Перспективний штрафний майже з лінії карного, гравці НУБіПУ реалізувати не змогли. «Медики» непогано проявляли себе під час контр-атак. Одна з яких могла завершуватись взяттям воріт, але Деррік Антві не зміг влучити в площину воріт, після прострілу з флангу. Відкрити рахунок в матч гостям вдалось під завісу першого тайму, коли чудова подача В’ячеслава Писаревського точно на голову Антона Гришина завершилась взяттям воріт. Гол у роздягальню завжди дає психологічну перевагу команді перед другою половиною гри.

На старті другого тайму «Медик» мали непогану нагоду зрівняти рахунок. Небезпечний стандарт біля воріт НУБіПУ, який взявся виконувати Артем Кожемяко. Перший удар на себе прийняла стінка, а добивання в один дотик було дуже небезпечним, проте м’яч по-зрадницьки перелетів поперечку воріт. Гра збавила оберти, проте відчувалась більша впевненість команди НУБіПУ у своїх силах, що в результаті втілилось у подвоєння рахунку. Захисникам не вдалось вибити далеко м’яч від власних воріт та після «зрізки», той опинився у сітці воріт від ноги захисника КМУ. Євген Юрій оформив перший в цьому сезоні автогол на 77-й хвилині. А 5 хвилин потому крапку в матчі поставив Антон Гришин, який оформив дубль після сольного проходу кількох захисників суперника.

Підсумком зустрічі став рахунок 3:0 на користь команди університету біоресурсів і природокористування, які безумовно виглядали впевненіше за свого опонента. Проте слід зазначити, що КМУ не заслуговували на такий рахунок – хлопці тільки набивають свої перші гулі в змаганнях ФАСК з футболу.