Перша перемога «Меркурія-2»

В четвер, 11 жовтня на футбольному полі стадіону КНЕУ ім. Вадима Гетьмана місцева команда приймала гостей з КНТЕУ «Меркурій-2». Гра відбувалась в рамках четвертого туру першого етапу групи А.

«Економісти» до цієї гри не вибороли жодного очка в трьох матчах і виглядали досить мляво на старті сезону. Команда з КНТЕУ виборола одну нічию з «драгоманівцями» і одного разу зазнали поразки. Тому обидва колективи були досить вмотивованими на здобуття максимуму очок в матчі, тим паче це було дербі двох найбільших економічних університетів столиці. Гості розпочали досить непогано, адже вже на 5-й хвилині арбітр матчу вказав на одинадцятиметрову позначку. Артем Чумаков увірвався в карний майданчик суперника, обіграв одного захисника, а другий зупинив флангового вінгера ціною фолу. Пенальті дуже впевнено виконав Дмитро Чаповський, а «Меркурій-2» вийшов вперед. «Економісти» швидко оговтались від такого старту та спробували відігратись. Вдалось їм це зробити вже на 12-й хвилині, коли Богдан Олійник виконав подачу в карний майданчик з лівого флангу точно на голову Івану Узунову, який не залишив шансів голкіперу. Та три хвилини потому гості знову вийшли вперед, а Дмитро Чаповський оформив дубль, скориставшись невпевненою грою захисника і ударом головою перекинув воротаря на виході. Така стартова активність команд призвела до не дуже видовищного завершення першого тайму. Колектив КНТЕУ впевнено контролював хід поєдинку, але доля трьох очок повинна була вирішитись у другій сорокап’ятихвилинці.

Друга половина гри знову розпочалась зі швидкого голу від гостей. На 53-й хвилині Владислав Семенчук, який не так давно з’явився на полі, чудовим розрізним пасом вивів віч-на-віч з голкіпером Гліба Звягіна, який без проблем реалізував дану нагоду. Через 7 хвилин Гліб зміг оформити дубль, скориставшись помилкою захисника. За впевненого рахунку 4:1 на користь команди «Меркурій-2» гравці КНЕУ втратили віру в свої сили та в те, що їм вдасться зачепитись бодай за нічию. Натомість гості просто вхопили кураж та продовжували відіграватись за прикру поразку в минулому турі. Микиті Шевцову знадобилось кілька хвилин на полі, аби записати гол і на своє ім’я. На 75-й хвилині нарешті зміг відзначитись Дмитро Міхєєв, який до цього мав чимало нагод, а крапку в матчі поставив Горін Едуард, якому асистував Едуард Шафаренко. Перші три очки для другої команди Олексія Яценко і досить впевнена перемога. Натомість команда «Економіст» поки що не може нічого протиставити своїм суперникам. Очікуємо непоганих матчів від цих колективів у наступному турі.