НУФВСУ-МАУП наздоганяє «Будівельник»

В середу, 10 жовтня на стадіоні КНУ ім. Тараса Шевченка місцева команда приймала збірну команду НУФВСУ-МАУП в рамках четвертого туру групи Б першого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці.

Сенсаційна перемога над командою «Меркурій» від підопічних Костянтина Сахарова викликає серйозні побоювання у лідерів цього колективу. Але і команда НУФВСУ-МАУП на старті сезону видає демонструє непоганий футбол, що раніше було їхньою слабкою стороною. Та судячи з усього Сергій Бойченко провів чудову підготовку своєї команди до старту сезону та до цієї зустрічі зокрема. Його команда з перших хвилин намагалась приборкати м’яч під власний контроль та раз-по-раз турбували захист господарів у позиційних атаках. Ігрову перевагу гостям вдалось реалізувати у забитий м’яч на 38-й хвилині гри, а його автором став Денис Хруль. І до завершення першого тайму відігратись КНУ не вдалось, хоча від них цього і вимагав тренер.

Третя хвилина другого тайму стала вирішальною, адже НУФВСУ-МАУП подвоїли свою перевагу. Автором голу став Дмитро Мохначук, а за рахунку 0:2 господарі поля втратили віру у позитивний для себе результат і до завершення матчу пропустили ще двічі. На 61-й хвилині Валерій Сезанович зробив рахунок 3:0, а крапку в матчі поставив Вадим Широкоступ, який вийшов на поле в другому таймі, за кілька хвилин до фінального свистка. Тож НУФВСУ-МАУП перемагає більш ніж впевнено команду КНУ ім. Тараса Шевченко ні їхньому полі та зрівнюється с «Будівельником» за кількістю набраних очок при одній грі в запасі. Слід зауважити, що команда Сергія Бойченка втратила очки тільки у матчі з «Меркурієм» на полі КНТЕУ та, судячи з усього,  має серйозні наміри на цей чемпіонат. Натомість КНУ спробує проявити себе у столичних змаганнях на рівні зі Всеукраїнським чемпіонатом.