Перша перемога команди «Легпром» у сезоні

Четвертий тур в групі Б розпочався матчем між сенсаційними лідерами – командою «Будівельник» з КНУБА та колективом «Легпром» з КНУТД. Гра відбулась на центральному стадіоні м. Ірпінь – «Чемпіон» у вівторок, дев’ятого жовтня.

Для обох команд старт сезону вийшов досить неоднозначним. «Легпромівці» зазнали дві розгромні поразки від номінальних лідерів «Меркурію» та НУФВСУ-МАУП, а «будівельники» в стартових трьох турах двічі перемогли та одного разу зіграли внічию. Саме завдяки цьому підопічні Олексія Кузнєцова очолювали турнірну таблицю групи Б з 7 набраними очками. Та в цей день команда КНТУД налаштувалась на свого суперника як слід. Попри чудову нагоду нападника «Будівельника» на старті поєдинку, а саме нереалізований вихід віч-на-віч та чудовий сейв Владислава Білозора, команда Костянтина Бабича тримала гру під контролем. Вони чудово підготувались до справжньої чоловічої боротьби у центрі поля, фактурних захисників та небезпеці при стандартних положеннях, якими славляться команда КНУБА. На 37-й хвилині все ж КНУТД повів у рахунку - простріл з флангу замкнув Максим Хлань. До перерви особливих нагод у команд більше не було.

Друга половина матчу розпочалась більш активно і переважно активність виділявся колектив «Легпром». На 50-й хвилині Євген Пугач встановив рахунок 2:0, а на 59-й Маким Хлань оформив дубль. Два швидких пропущених м’ячи в другому таймі надломили моральний дух «будівельників» і, як наслідок, до завершення матчу вони пропустили ще двічі. Євген Пугач також офрмив дубль, як і його партнер по команді з 55 номером, а крапку в матчі за десять хвилин до завершення матчу поставив Микита Каталов. Головний тренер «Легпрому» Костянтин Бабич відзначив, що його команда нарешті змогла правильно налаштуватись на суперника, виграти підбирання, а на другу половину хлопці вийшли з «вогнем у очах», що дозволило їм перемогти. Натомість Олексій Кузнєцов скаржиться на кадрові проблеми, які зіграли ключову роль в даному результаті. Та попри ці нюанси, «Легпром» перемагає з розгромним рахунком 5:0 лідера групи Б і ситуація в групі закручується з кожним наступним туром. До речі в наступному турі «Будівельник» зіграє з «Меркурієм», а «Легпром» прийматиме новачків – команду «Медик».