Анонс матчів 19.10 - 23.10 Анонс матчів 19.10 - 23.10
Обидва колективи ще не здобували очок в поточному сезоні, а отже цей поєдинок буде надважливим для них. Хто зможе здобути перемогу, а хто так і залишиться внизу турнірної

 177 переглядів

19 жовтня 2020
«Медик» реабілітується за поразку в першому турі «Медик» реабілітується за поразку в першому турі
У четвер, 15 жовтня на стадіоні «Атлет» відбулась гра 2 туру ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому «Медик» з Київського медичного університету приймав команду «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури.

 313 переглядів

16 жовтня 2020
«Меркурій» здобуває другу перемогу. Головатенко та Хруль вражають результативністю «Меркурій» здобуває другу перемогу. Головатенко та Хруль вражають результативністю
Матч другого туру між командою «Легпром» Київського національного університету технології та дизайну та колективом «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету відбувся у четвер, 15 жовтня на стадіоні КНТЕУ.

 239 переглядів

16 жовтня 2020
НУФВСУ не втримали переможний результат НУФВСУ не втримали переможний результат
15 жовтня на футбольному полі середньої школи №231 відбулась гра 2 туру змагань з футболу серед студентів столиці, в якому колектив Національного університету фізичного виховання і спорту України приймали команду Київського університету ім. Бориса Грінченка.

 145 переглядів

16 жовтня 2020
Вітаємо із Днем захисника України! Вітаємо із Днем захисника України!
В цей день українці відзначають аж чотири знакові для нашого народу свята - День захисника України, Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День заснування Української повстанської армії.

 94 перегляда

14 жовтня 2020
НУБіПУ розпочинає сезон із переконливої перемоги НУБіПУ розпочинає сезон із переконливої перемоги
У понеділок, 12 жовтня на стадіоні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулась перенесена гра першого туру змагань з футболу серед студентських команд столиці під егідою ФАСК, в якій місцева команда приймала колектив Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 282 перегляда

13 жовтня 2020
Анонс матчів 12.10 - 16.10 Анонс матчів 12.10 - 16.10
Другий тур ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО відбудеться на цьому тижні. Чотири дуже цікаві поєдинки очікують на вболівальників. Чинний чемпіон зіграє з

 175 переглядів

12 жовтня 2020
Віце-чемпіон переграє «будівельників» на виїзді Віце-чемпіон переграє «будівельників» на виїзді
У четвер, 8 жовтня на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури відбулась гра 1 туру ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів, де місцева команда «Будівельник» приймала віце-чемпіонів попереднього сезону – колектив Національної академії внутрішніх справ.

 376 переглядів

9 жовтня 2020
Чемпіон починає сезон з непростої перемоги Чемпіон починає сезон з непростої перемоги
У вівторок, 6 жовтня відбувся матч-відкриття ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому чинний чемпіон – команда «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету приймала колектив «Медик» з Київського медичного університету.

 345 переглядів

7 жовтня 2020
На цьому тижні стартує ХХІІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентів На цьому тижні стартує ХХІІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентів
Не встигли команди відпочити від фінальної частини попереднього чемпіонату, як вже на початку жовтня стартує ХХІІ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр.

 198 переглядів

5 жовтня 2020
Ліга Чемпіонів повертається у столицю! Ліга Чемпіонів повертається у столицю!
Вперше за останні 4 роки київське «Динамо» вийшло у груповий етап Ліги Чемпіонів. Вчора у матчі-відповіді раунду плей-офф найпрестижнішого клубного турніру Європи «Динамо» зустрічалось із бельгійським «Гентом».

 112 переглядів

30 вересня 2020
Студентський футбол столиці отримав нового чемпіона Студентський футбол столиці отримав нового чемпіона
У четвер, 24 вересня на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінальний матч ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО, в якому за золоті нагороди боролися команда «Динамо-Академія» Національної академії внутрішніх справ та «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

 416 переглядів

25 вересня 2020
123123