ФАСК вітає з днем фізичної культури та спорту ФАСК вітає з днем фізичної культури та спорту
День фізичної культури і спорту - це свято тих, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє утвердженню здорового способу життя, популяризації та розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні.

 50 переглядів

12 вересня 2020
НУФВСУ перемагає у серії післяматчевих пенальті та виходить у півфінал НУФВСУ перемагає у серії післяматчевих пенальті та виходить у півфінал
У четвер, 10 вересня на стадіоні «Атлет» відбулась чвертьфінальна гра другого етапу змагань з футболу ХХІ Чемпіонату м. Києва серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр. Перша гра, після тривалої паузи, студенти повернулися на навчання та футбольні поля столиці та готові позмагатись за звання кращої студентської команди столиці з футболу. У першому матчі другого етапу зустрічались команда «Медик» з ПВНЗ «КМУ» та минулорічні чемпіони НУФВСУ.

 408 переглядів

11 вересня 2020
«Грінченківці» здолали «Легпром» в ¼ фіналу «Грінченківці» здолали «Легпром» в ¼ фіналу
10 вересня на стадіоні СШ №231 відбулась гра ¼ другого етапу змагань з футболу попереднього сезону, в якій Київський університет ім. Бориса Грінченка приймав колектив «Легпром» з Київського національного університету технології та дизайну. Нагадаємо, що команди дограють весняну частину ХХІ Чемпіонату перед початком наступного сезону.

 209 переглядів

11 вересня 2020
Анонс чвертьфінальних матчів Анонс чвертьфінальних матчів
Нарешті всі ми дочекалися повернення великого студентського футболу на поля столиці. Перші матчі після майже 10-місячної перерви і одразу чвертьфінальні поєдинки 21 чемпіонату м. Києва з футболу

 250 переглядів

9 вересня 2020
У столичному Гідропарку пройде Кубок України з пляжного футболу серед студентів У столичному Гідропарку пройде Кубок України з пляжного футболу серед студентів
В середу, 9 вересня на спортивних майданчиках київського Гідропарку стартує Кубок України з пляжного футболу серед чоловічих та жіночих команд ЗВО 2020 року. Протягом двох днів будуть визначені володарі Кубку за які будуть боротися 4 жіночі та стільки ж чоловічих команд.

 372 перегляда

8 вересня 2020
Студентський футбол столиці в умовах пандемії Студентський футбол столиці в умовах пандемії
2020 рік вочевидь став одним з найбільш непростим для усього світового спорту та системи освіти. Після поширення світом коронавірусної інфекції Covid-19, чимало соціальних сфер зазнали дуже суттєвих втрат та змін як наслідок. Для Футбольної асоціації студентів м. Києва найважливішими є зміни у організації та проведені футбольних та футзальних змагань серед студентських команд столиці, а отже важливий і повноцінний учбовий процес у закладах вищої освіти.

 154 перегляда

5 вересня 2020
Підсумки засідання №14 Виконавчого комітету ФАСК Підсумки засідання №14 Виконавчого комітету ФАСК
Чергове засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва відбулось 3 вересня у конференц-залі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Члени Виконкому та представники команд-учасниць змагань з футболу зібралися аби обговорити проведення ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020/2021 рр. в максимально безпечних умовах для гравців, тренерів та інших учасників матчів.

 265 переглядів

4 вересня 2020
ФАСК вітає з Днем знань та початком нового навчального року! ФАСК вітає з Днем знань та початком нового навчального року!
Колектив Футбольної асоціації студентів м. Києва щиро вітає студентів та школярів із початком нового навчального року та Днем знань 2020. В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Бажаємо Вам щоб кожен день був плідним та багатим на нові відкриття. Вдалого навчального року!

 131 перегляд

1 вересня 2020
Новий футбольний сезон розпочнеться із засідання Виконавчого комітету ФАСК Новий футбольний сезон розпочнеться із засідання Виконавчого комітету ФАСК
03 вересня о 16:00 в головному корпусі Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова за адресою вул. Пирогова, 9 (аудиторія 238), відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Футбольної асоціації студентів м. Києва.

 156 переглядів

31 серпня 2020
У Хусті відбувся У Хусті відбувся "Кубок Патріотів"
У Хусті, на стадіоні «Карпати», пройшов футбольний турнір серед студентських команд України.

 152 перегляда

25 серпня 2020
Вічна пам’ять Володимиру Лозинському Вічна пам’ять Володимиру Лозинському
Сьогодні на 66-му році пішов з життя видатний футболіст та тренер Володимир Федорович Лозинський.

 159 переглядів

17 липня 2020
Вгадай результат «матчу сезону» та виграй м’яч з автографами зірок українського футболу Вгадай результат «матчу сезону» та виграй м’яч з автографами зірок українського футболу
Після низки невдач в чемпіонаті, підопічні Олексія Михайличенка привезли в столицю Кубок України, але вочевидь цього буде замало для вболівальників «Динамо» і в наступному сезоні всі ми мріємо побувати на НСК «Олімпійському» на матчах Ліги Чемпіонів, але і колектив Віктора Скрипника має всі шанси потрапити до кваліфікаційних раундів найпрестижнішого європейського клубного турніру.

 186 переглядів

13 липня 2020
123123