Онлайн трансляція фіналу ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів Онлайн трансляція фіналу ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентів
Слідкуйте за онлайн трансляцією фінального матчу ХХІ Чемпіонату м. Києва серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр. між командами НАВС та КНТЕУ на Youtube-каналі нашого інформаційного партнера XSPORT.

 242 перегляда

24 вересня 2020
«Меркурій» - новий чемпіон студентських змагань з футболу столиці «Меркурій» - новий чемпіон студентських змагань з футболу столиці
24 вересня на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського відбувся фінальний матч ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО столиці під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. До фіналу дійшли дві найсильніші команди сезону – колектив «Динамо-Академія» Національної академії внутрішніх справ та «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету.

 350 переглядів

24 вересня 2020
КУБГ вдруге поспіль здобувають бронзові нагороди чемпіонату КУБГ вдруге поспіль здобувають бронзові нагороди чемпіонату
У вівторок, 22 вересня на стадіоні СШ №231 відбувся матч за третє місце ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО між господарями поля з Київського університету ім. Бориса Грінченка та командою Національного університету фізичного виховання та спорту України.

 244 перегляда

23 вересня 2020
НАВС та КНТЕУ поборються за золоті нагороди ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу НАВС та КНТЕУ поборються за золоті нагороди ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу
Сезон 2019-2020 років видався дуже непростим для всього світового спорту. Не став виключенням і студентський футбол в м. Києві, адже ще в березні команди пішли на перерву через пандемію. Але у вересні кращі футбольні колективи ЗВО столиці повернулися на поля та вели відчайдушну боротьбу за право зіграти у фінальному матчі на легендарному стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського.

 309 переглядів

22 вересня 2020
НАВС вперше за 5 років у фіналі, «Меркурій» спробує не повторити минулорічне фіаско НАВС вперше за 5 років у фіналі, «Меркурій» спробує не повторити минулорічне фіаско
Фінальний матч ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр. відбудеться 24 вересня на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського. Знову дві кращі студентські команди столиці зіграють у фінальному матчі на легендарному стадіоні за чемпіонське звання. Колектив Національної академії внутрішніх справ та команда «Меркурій» з Київського національного торговельно-економічного університету по праву заслужили на цю гру.

 274 перегляда

21 вересня 2020
ФАСК вітає із Міжнародним днем студентського спорту! ФАСК вітає із Міжнародним днем студентського спорту!
Щорічно 20 вересня світова спортивна студентська спільнота відзначає Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

 66 переглядів

20 вересня 2020
«Меркурій» зіграє у фінальному матчі ХХІ Чемпіонату «Меркурій» зіграє у фінальному матчі ХХІ Чемпіонату
У четвер, 17 вересня на стадіоні Київського національного торговельно-економічного університету відбулась півфінальна гра другого етапу змагань з футболу серед студентських команд ЗВО столиці, в якій місцевий «Меркурій» приймав колектив Національного університету фізичного виховання і спорту України.

 252 перегляда

18 вересня 2020
НАВС краще реалізує свої нагоди та проходить у фінал НАВС краще реалізує свої нагоди та проходить у фінал
17 вересня на стадіоні Національної академії внутрішніх справ у с. Віта Поштова відбулась півфінальна гра ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2019-2020 рр., в якій місцева «Динамо-Академія» приймала гостей з Київського університету ім. Бориса Грінченка.

 192 перегляда

18 вересня 2020
Анонс півфінальних матчів ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу Анонс півфінальних матчів ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу
За крок о фіналу опинилися кращі студентські команди столиці ХХІ Чемпіонату м. Києва з футболу сезону 2019-2020 рр. Вже завтра відбудеться два півфінальні поєдинки, де будуть визначені два претенденти на головні нагороди сезону.

 280 переглядів

16 вересня 2020
Стартує період заявки команд на участь у змаганнях з футболу Стартує період заявки команд на участь у змаганнях з футболу
З 14 по 24 вересня проходитиме заявковий період на участь у ХХІІ Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр. Запрошуємо представників команд за адресою м. Київ, вул. М. Брайчевського, 12.

 199 переглядів

14 вересня 2020
Володарем Кубку з пляжного футболу серед жіночих студентських команд ЗВО стали дівчата з НУХТУ Володарем Кубку з пляжного футболу серед жіночих студентських команд ЗВО стали дівчата з НУХТУ
Першим в історії Украни Володарем Кубку з пляжного футболу серед жіночих студентських команд ЗВО стали дівчата з Національного університету харчових технологій!

 126 переглядів

13 вересня 2020
Національний університет біоресурсів і природокористування України - Володар Кубку України з пляжного футболу серед студентів 2020 Національний університет біоресурсів і природокористування України - Володар Кубку України з пляжного футболу серед студентів 2020
Володарем Кубку України з пляжного футболу серед студентів стала команда Національного університету біоресурсів і природокористування України!Володарем Кубку України з пляжного футболу серед студентів стала команда Національного університету біоресурсів і природокористування України!

 102 перегляда

12 вересня 2020
123123