НУФВСУ-МАУП впевнено перемагає КПІ

Для подальшої боротьби за верхівку турнірної таблиці команді МАУП була необхідна перемога на ''Політехніком''. Господарі, здобувши 4 пункти в останніх двох матчах, також могли розраховувати на позитивний для себе результат.

МАУП без розвідки одразу ж ринувся в атаку. Вже на 5-й хвилині  Балацький Денис реалізував вихід 1х1, не залишивши шансів голкіперу гостей. Забитий м'яч не заспокоїв лінію атаки НУФВСУ, особливо варто відзначити старання Гриня Андрія, який ніби не помічав захисту суперників, створюючи один момент за іншим. Саме Андрій і подвоїв рахунок, скориставшись панікою в карному майданчику після кутового, проштовхнув кулястого в сітку, 0-2.

Другий тайм розпочався з позиційної боротьби, намагань центральних півзахисників КПІ знайти хоч якусь шпаринку в захисті гостей. На затяжні атаки ''Політехніка'' МАУП відповідав стрімкими контратаками, які кожного разу викликали паніку в захисників. На 57-й хвилині після невдалого розіграшу ауту м'яч потрапив до Заіки Дмитра, який фантастичним сольним проходом залишив захист господарів у статусі глядачів, зробивши рахунок 0-3. Вже через хвилину Зуєв Андрій зробив сейв, врятувавши команду від ще одного пропущеного м'яча.  Та 4-й гол таки залетів, чергова помилка після введення кулястого з ауту призвела до взяття воріт, Гринь Андрій оформив дубль.

Лише після 4-х голів у власні ворота КПІ створив справді гольовий момент — Дерманський Олександр наважився на дальній удар та влучив в перекладину.

Отже, МАУП не залишив ніяких шансів для ''Політехніка '', маючи тотальну перевагу за контролем м'яча, гольовими моментами та чудовою зіграністю лінії атаки.