КІНУ презентували команду новачків Першості ФАСК!

Двадцять третього жовтня в спортивно-інформаційному центрі «Парі-Матч» відбулося презентація команди -  новачків Першості ФАСК- Київського інституту Одеської Юридичної академії.

Ведуча вечору розповіла про історію становлення команди та надала слово капітану колектива Мураду Ахадову який висловив впевненість, що команда зможе закріпитися в Першості й згодом стати одним із лідерів змагань.

Конкурсна програма від спортивно-інформаційного центру «Парі-Матч» дозволила всім глядачам в залі виграти  фірмові коктейлі й сувенірну атрибутику від компанії.

Далі глядачі з приємністю подивилися матч Ліги Європи «Дніпро» - «Сент – Етьєн».  

Інфо-центри «Parimatch.ua» – мережа соціальних спортивно-інформаційних центрів, створених за ініціативи ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» з метою підтримки та розвитку  вітчизняного спорту, популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку  молоді країни, протидії договірним матчам та сприяння  легалізації букмекерства в  Україні.

В рамках проекту у вболівальників буде можливість ознайомитись з різними видами  спорту та їх правилами гри, з історією букмекерства в Україні та світі, а також  відвідати майстер-класи та тренінги зі спортивного прогнозування  від провідних  українських та світових експертів галузі.

Денис Бобр

 
26 жовтня 2015

 589 переглядів

 
 
123123