ВМУРОЛ виходить у лідери!

У шостому турі між собою зустрілись команди, які знаходяться у різних частинах турнірної таблиці. ВМУРОЛ — окупувала верхівку, а ЛЕГПРОМ ніяк не вибереться з “підвалу” списку. Тим не менш матч видався захоплюючим та інтригуючим.

На початку гри спостерігалась невеличка перевага “України” у володінні м'ячем. Проте явного домінування на полі одного з суперників не було. Футболісти активно та подекуди агресивно боролись за кожен м'яч і час від часу доходило до удару по воротам. Опоненти не боялись грати грубо, тому не дивно, що вже на 17 хвилині арбітр назначив одинадцятиметровий. Бездоганне його виконання Василем Білошицьким вивело ВМУРОЛ уперед.

До завершення першого тайму футболісти ЛЕГПРОМу змогли відновити рівновагу на табло. Після декількох невдалих спроб, їм вдалось скористатись помилкою у захисті “України” та забити гол. Рома Руденко опинився за спиною захисника, коли той не зміг вибити м'яч за межі поля, і вчасно скористався такою можливістю.

Друга половина була менш динамічною, але це не завадило суперникам, як і раніше, грати агресивно. А згодом розпочався дощ, який ще більше сказався на швидкостях футболістів. Попри це ударів у площину воріт стало трошки більше і вони стали небезпечнішими. Так декілька раз на останніх секундах команди рятували голкіпери, або м'яч проходив у сантиметрах від стійки.

І невдовзі ВМУРОЛ випала можливість знову вирватись вперед. Руслан Зубленко по гарній дузі закинув круглого воротарю за спину. Після цього ЛЕГПРОМ активізувався і організував декілька гострих атак. Проте позитивного результату вони не принесли.

1:2 - ВМУРОЛ перемагає й виходить у лідери!

Яна Смелик

Фотозвіт:  Роман Хоботов

https://vk.com/p.s.fanarik

 
27 жовтня 2015

 767 переглядів

 
 
123123