Меркурій перемагає "аграрієв"

Перед матчем «Меркурій» та НУБіП були сусідами по турнірній таблиці, і перемога кожній з команд була необхідна щоб ще більше вирватись уперед (КНТЕУ) або обійти суперника (НУБіП).

У першому таймі спостерігалась більш-менш рівна гра. “Аграріям” час від часу вдавалось підходити небезпечно близько до воріт суперник, але логічно завершити  наступ їм щоразу не вдавалось. “Зелені” також не сиділи на місці а організовували гострі атаки (не так часто, як НУБіП), одна з яких мало не завершилась голом, якщо б не вправні дії воротаря, який двічі підряд відбив м'яч.

Попри намагання обох суперників, відкрити рахунок у першій половині так і не вдалось. Хоча, беручи до уваги активну атакувальну гру команд, було зрозуміло, що гол у цьому протистоянні обов'язково буде. Саме тому інтрига перекочувала у другий тайм.

У продовженні поєдинку спостерігалась та ж рівність гри: суперники однаково часто змушували один одного понервувати. Проте ближче до екватора другого тайму ініціативу перейняв “Меркурій”. “Зелені” подвоїли свій натиск, через що кількість небезпечних атак різко зросла. Тепер КНТЕУ виступало першим номером, а НУБіП залишалось тримати захист та покладатись на контрнаступи (яких було вдосталь).

Велику небезпеку несли стандарти у виконанні “Меркурію”, проте щоразу команду рятував голкіпер, на рахунку якого цього дня було декілька першокласних сейвів. Проте “зезеленим” все ж вдалось перемістити м'яч за лінію воріт. Зовсім неочікувано Артем Марченко сильним ударом з далеку запустив круглого у дальній кут воріт. Потім “Меркурій” намагався атакувати ще декілька разів, але безуспішно.

Отже, КНТЕУ здобуває перемогу з рахунком 0:1 та отримує три очки, що дозволяє команді увійти у трійку лідерів. А НУБіП поки що залишається на шостому місці.