"Грінченківці" представили нову команду!

Двадцять першого жовтня на базі спортивно-інформаційного центру «Парі-Матч» відбувся вечір-зустріч збірної футбольної студентської команди Київського університету імені Бориса Грінченка.

На святі були представлені гравці нинішнього та попереднього сезонів, найкращі були відзначені подарунками. Окрасою свята стала чарівна ведуча – офіційний представник команди – Перепельченко Оксана Володимирівна, яка підтримувала затишну та дружню обстановку всього вечора. Дві запальні та драйвові пісні подарувала хлопцям голос команди Анастасія Зикова. Окрім цього відбувся перегляд відео про команду, нагородження та виступи гостей. Серед запрошених на вечорі були: президент ФАСК – Місюра Вадим Ярославович, виконавчий директор ФАСК Кревський Олександр Євгенович, представник від профспілки освітян міста Києва – Трофименко Олександр Миколайович, проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи КУ ім. Бориса Грінченка – Бєлофастова Таїсія Юріївна.  Особливою увагою та пошаною були відмічені тренер попередніх сезонів Тупиця Юрій Іванович та головний тренер цього сезону Швець Сергій Володимирович, які представили свої колекції медалей та побажали хлопцям таких самих успіхів у спорті.  І саме цього вечора чергові нагороди від Футбольної асоціації студентів Києва отримали Миколаюк Євген як «Кращий бомбардир Першості» та диплом зі статуеткою із званням «Кращий тренер»  додалося до колекції Сергія Володимировича. Цим самим команда показала, що саме вони достойні звання Найкращі і їх суперникам буде вкрай тяжко протистояти їм на полі.

Наприкінці зустрічі відбувся розіграш від інформаційно-спортивного Центру «Парі-матч». У якості нагород були квитки на матч «Динамо-Металіст», сувенірна продукція та подарунки від бару. Одне питання вікторини було поставлене для жіночої половини зали і дівчата показали, що не гірше знають футбол за хлопців.

Завершився вечір переглядом матчу Ліги Чемпіонів «ПСЖ – Реал-Мадрид».

Марія Білоцька

 

 
24 жовтня 2015

 841 перегляд

 
 
123123