ВМУРОЛ "Україна" перемагає "Меркурій"!

Після розгромної поразки у минулому турі  ВМУРОЛ ''Україна'' завітала в гості до одного з фаворитів ліги ''Меркурію''. Господарі, у разі перемоги, могли впритул наблизитися до лідера чемпіонату НУДПСУ на відстань двох пунктів, маючи при цьому гру в запасі.

''Україна'' з перших хвилин матчу замкнула ''зелених'' на власній половині. Створивши кілька небезпечних моментів гості втратили ініціатививу: команди обмінювалися стрімкими атаками, не помічаючи центру поля. Під завісу першого тайму один з таких випадів призвів до голу. Дорош Роман, скориставшись непорозумінням між захисниками суперників вискочив на побачення з кіпером, не залишивши останньому ніяких шансів, 0-1.

Бесіда з головним тренером пішла на користь гравцям КНТЕУ. Господарі почали грати в звичний для себе комбінаційний футбол, активно використовуючи свої фланги та пресенгуючи на кожному клаптику поля. Ігрова перевага перетворилася в забитий м'яч лише на 76-й хвилині, коли Березовський Микола скористався помилкою воротаря ''України'', який ненадійно зафіксував кулсятого. Не минуло три хвилини, як ''червоні'' знову виймали м'яча з сітки. Цього разу підступним ударом з відскоком  з 20-ти метрів Мартиненко Марко вивів ''Меркурій'' вперед. 2-1, господарі  здавалося б виривають перемогу. Проте, далі на полі відбувся справжній трилер. На 81-й хвилині Білошицький Василій,  прорвашись правим флангом влучно поцілив в кут воріт, зробивши рахунок 2-2.  Та нічиї було замало для гравців ''України''. Затяжна атака ''червоних'' призвела до капітуляції захисту господарів. Все той же правий фланг дав збій і після сейву голкіпера Марченко Олександр все ж таки переправив м'яч у ворота, встановивши остаточний рахунок 2-3, на користь ВМУРОЛ ''Україна''

Таким чином, продемонструвавши характер, гості здобули перемогу, у здавалося б безнадійній ситуації.