«Грінченківці» в чвертьфіналі Кубку!

Гра розпочалась доволі напружено для обох команд – вже з перших хвилин почалась боротьба, яка змусила хвилюватись вболівальників з обох сторін. Але час годинника ще й не показував десяти хвилин від початку гри, як м’яч опинився у воротах «грінченківців». Команда НУБіПу видихнула з полегшенням, а небесно-сині почали шукати більше можливостей щоб зрівняти рахунок, що їм й вдалося зробити незабаром.

Наприкінці першого тайму команді КУ ім. Бориса Грінченка вдалося подвоїти свою перевагу й таким чином команди пішли на перерву  з рахунком 1:2.

Другий тайм обіцяв запеклу боротьбу з обох сторін і інтрига матчу все більш зростала. Однак, після настанов свого тренера команда «грінченківців»  почала грати більш злагоджено та впевнено, що й принесло результат – ще два голи у воротах «біоресурсників».

Та  «зелені» провели ряд замін й створили багато небезпечних моментів для суперників. Проте, навіть це не врятувало від потужної атаки Камінського Володимира, який, обігравши трьох захисників, відправив «круглого» до воріт суперників. І останньою крапкою наприкінці зустрічі став реалізований штрафний Ярослава Піскуна, який  довів рахунок до 1:6 на користь «грінченківців». Але варто зазначити що, незважаючи на рахунок, команда Національного університету біоресурсів і природокористування України  до останньої хвилини не здавалась у боротьбі та створювала небезпечні моменти команді-суперниці.

Тож, збірна КУ ім. Б. Грінченка із впевненою перемогою виходить до ¼ Кубку, а біоресурсники – продовжать  боротьбу у Вищій Лізі Чемпіонату.