НУДПСУ - одноосібний лідер Вищої Ліги ФАСК!

Поєдинок мав дати відповідь на запитання: хто ж все таки сильніший на даний момент в Києві: Чемпіон (НУДПСУ) чи володар Кубку (Меркурій)?

Обидва колективи змінилися в міжсезоння. Та якщо в випадку Меркурія мова йде про справжнє оновлення складу (близько третині гравців сьогоднішньої «основи» не грали в минулому сезоні регулярно), то в НУДПСУ змінився в основному тільки тренерський штаб, а склад команди майже повністю зберігся.

Матч більш активно на правах господаря розпочали «меркурівці», які позиційними атаками намагалися розгойдувати захист «зелених». «податківці» ж відповідали швидкими «контрами». Особливо «колючими» вони стали на екваторі першого тайму, коли «зелені» мали декілька нагод для взяття воріт суперника.

Ближче до закінчення тайму темп значно впав та з’явився брак у діях обох суперників. Нульова нічия -  такий підсумок першої половини зустрічі.

Після перерви майже одразу стався ключовий момент поєдинку. В матчах рівних суперників на перший план виходять деталі -  маленькі епізоди, з яких складається уся мозаїка. Так і в цей вечір: правий «латераль» Меркурія помилився на фланзі, простріл до лінії карного майданчику  й лідер «Податківців» Щериця потужним ударом відкриває рахунок у зустрічі.

Далі все йшло за звичною картиною: Меркурій намагався відігратися, діючи в основному через центр, а «податківці» стрімко контратакували. Ближчими до успіху були «зелені», які декілька разів могли подвоїти перевагу, а щось на кшталт «фінального штурму» у виконанні «Меркурія» дивідендів не принесло. 

Денис Бобр

Фото:   Елена Медведь 

 
6 листопада 2015

 806 переглядів

 
 
123123