НМУ ім. Богомольця представили нову команду!

Четвертого листопада в  спортивно-інформаційному центрі «Парі-Матч» відбулося презентація команди Футбольної асоціації студентів м. Києва – Національного університету ім.. Богомольця.

Ведучий  вечору розповів  про історію становлення команди та надала слово капітану колектива Володимиру Олексюку який висловив впевненість, що команда зможе цього року підвищитися в класі у великому футболі й закріпитися в Вищий Лізі у футзалі.

Конкурсна програма від спортивно-інформаційного центру «Парі-Матч» дозволила всім глядачам в залі виграти  фірмові коктейлі й сувенірну атрибутику від компанії.

Далі глядачі з приємністю подивилися видовищну перемогу донецького «Шахтаря» в Лізі Чемпіонів над шведським «Мальме».   

Інфо-центри «Parimatch.ua» – мережа соціальних спортивно-інформаційних центрів, створених за ініціативи ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» з метою підтримки та розвитку  вітчизняного спорту, популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку  молоді країни, протидії договірним матчам та сприяння  легалізації букмекерства в  Україні.

В рамках проекту у вболівальників буде можливість ознайомитись з різними видами  спорту та їх правилами гри, з історією букмекерства в Україні та світі, а також  відвідати майстер-класи та тренінги зі спортивного прогнозування  від провідних  українських та світових експертів галузі.

 
4 листопада 2015

 583 перегляда

 
 
123123