"Економіст" знову перемагає "драгоманівців"

Командам, що знаходяться у нижній половині турнірної таблиці, вкрай необхідно у кожному матчі здобувати якісь очки. А якщо суперник приблизно рівний по рівню, то на менше, ніж перемогу розраховувати не можна. Тому протистояння між “Економістом” та “Драгоманова” обіцяло бути цікавим та інтригуючим.

У перші ж секунди таке припущення повністю підтвердилось. Після стартового розіграшу м'яча футболісти КНЕУ стрімголов помчались до воріт суперника і забили гол. Проте пізніше арбітр його не зарахував через те, що один з гравців опинився у офсайді. Тем лише наростав і відкриття рахунку не довелось довго чекати. Цього разу відзначились “драгоманівці”: Андрій Карвацький зі штрафного вправно закрутив кулю прямісінько за спину воротарю. Не пройшло й п'яти хвилин, як рівновага на табло знову відновилась. Єгор Галкін точною скидкою повернув інтригу в матч.

Взагалі гра була надзвичайно насиченою на небезпечні моменти. Було багато гострих атак та ударів по воротам, які лише дивом не змінювали рахунок. Також варто відзначити спритність обох голкіперів, саме вони своїми сейвами ще більше підігрівали цікавість вболівальників до протистояння. Проте піти на перерву з нічиєю командам не вдалось, тому що за дві хвилини до закінчення першого тайму “економісти” вирвались вперед. Тарас Хлань, замкнувши передачу товариша, довів рахунок до 2:1. А зовсім скоро КНЕУ закріпив перевагу: той же Тарас Хань після розіграшу штрафного перевів м'яч точно у ворота. 3:1.

Друга половина була майже ідентична попередній. Ті ж стрімкі атаки та небезпечні удари. Здебільшого суперники виглядали рівними. Проте час від часу першим номером виступали то одні, то інші. У “економістів” були дві чудові можливості довести рахунок до розгромного, коли їхній футболіст виходив один на один з воротарем та сильно пробивав, але останній двічі встигав вчасно відбити м'яч. Лише наприкінці гри Євгену Кордюку вдалось зменшити відставання своєї команди.

Здавалося б, інтрига ожила. І дійсно “драгоманівці” намагались більше натиснути на суперника. Проте перевести у нічию їм так і не вдалось. Тому вони в черговий раз не здобувають жодних очок і тепер займають останню сходинку у турнірній таблиці.