«Грінченківці» виходять в одноосібні лідери!

В центральному матчі 5-го туру  Першої ліги зустрілися фаворити змагань — університет ім. Бориса Грінченка та ''Авіатор ''(НАУ). Інтриги додавало й те, що це була гра за ''шість пунктів'' і жодна з команд не мала права на помилку, адже на кону стояла перша сходинка в турнірній таблиці.

З перших хвилин матчу гості побігли в атаку, затиснувши гравців ''Авіатору'' у власних воріт. Особливо виділявся тандем Лідінфу Павла та Камінського Володимира. Навіть прості розіграші в ''стіночку'' викликали пожежу в карному майданчику НАУ. Та ні Павлу, ні Володимиру не вистачало влучності в завершальному ударі. Свій перший небезпечний момент ''Сині'' створили лише на 40-й хвилині — Бухал Гліб небезпечно пробив штрафний удар, але надійна гра кіпера університету ім. Бориса Грінченка врятувала від голу в ''роздягальню''.

Розмова в перерві з тренером вплинула на грінченківців: вже на початку другого тайму невгамовний Камінський Володимир з першого дотику переправив м'яча в сітку після флангового прострілу. Через кілька хвилин Яцик Костянтин міг подвоїти перевагу своєї команди, але його удар з-за меж карного майданчику прийшовся на стійку воріт.

Гострі підключення до атак флангових захисників гостей створювали чимало проблем ''Авіатору''. Маючи тактичну перевагу на кожній ділянці поля ''жовті'' впевнено контролювали хід поєдинку. Лише під завісу зустрічі  індивідуальні дії Бухала Гліба  почали загострювати гру у воріт команди Грінченка. Кожний штрафний удар у виконанні Гліба ставав загрозою для воріт суперників. Тим не менш, після чергового невдалого розіграшу кутового грінченківці втікли в контратаку, до якої ще й додалася помилка воротаря НАУ на виході -  Габро Олексію залишалося лише переправити шкіряного в порожні ворота, з чим він і справився, 2-0.

Вже на 88-й хвилині Бучма Андрій, який весь матч перебував в тіні, вколотив м'яча в сітку з лінії карного майданчика, повернувши інтригу. Та часу було замало, й так і не зумівши створити справжній останній штурм воріт,  ''Авіатор'' втратив можливість очолити турнірну таблицю.