Нічия "аграрієв" з НУФВСУ-МАУП

         Важко було зробити певний прогноз на матч між  НУБІП та МАУП. Маючи після двох турів у своєму активі по одній нічиї, футболісти обох колективів повинні були налаштовуватися лише на позитивний результат.
         З перших хвилин  гості почали нагружати свою лінію атаки дальніми вертикальними передачами, але захисні редути ''аграріїв'' домінували у повітрі. Перший небезпечний момент глядачі очікували 15 хвилин: після точної передачі з лівого флангу, Потапов Андрій пробив головою в кількох сантиметрах від стійки воріт. В наступній атаці Андрій вже не схибив — гарматний постріл з двадцяти метрів не залишив шансів голкіперу МАУП.


         Жовті швидко прийшли до тями. Індивідуальні дії атакувального півзахсника Алі Фаріда не раз паралізували захист господарів, протягом всього першого тайму, не відчуваючи особливої опіки, плеймейкер загострював гру. На 27-й хвилині черговий рейд Алі карним майданчиком завершився взяттям воріт. Гол заспокоїв гру, команди не поспішали йти в атаку, обмежуючись позиційною боротьбою на кожному клаптику поля.
         Другий тайм значно поступався за динамікою першому. Численні дрібні фоли, брак при передачах гальмували гру. Постійні претензії до рефері також не прикрашали гру.


         Варто віддати належне захисникам НУБІПа, які після бесіди з головним тренером таки змогли дати раду Алі Фаріду, лишивши команду МАУПа креативності попереду. Щось схоже на ''останній штурм'' влаштували ''аграрії'', зачинивши суперників на власній половині, але надійна гра лінії оборони та воротаря зберегли один пункт для гостей.

Ярослав Дмитрив

 
9 жовтня 2015

 820 переглядів

 
 
123123