ВМУРОЛ перемагає у дербі новачків

Матч двох дебютантів Вищої ліги  мав стати однією з центральних подій 3-го тура. Економісти за 2 тури набрали всього один пункт, тому були вкрай  мотивовані і ставили за мету перемогти на власному полі. З самого початку точилась активна боротьба на всіх ділянках поля.

Футболісти ВМУРОЛ "УКРАЇНА" віддали ініціативу господарями, грали компактно і виходили в свої атаки через довгий пас. Господарі навпаки намагалися починати атаки зі своєї половини поля короткими передачами і за рахунок дрібного пасу проходити редути суперника. На 8-й хвилині перший небезпечний момент у КНЕУ: прохід по правому флангу і простріл у карний майданчик завершився невдалим ударом форварда економістів.

На 11-й хвилині небезпечний штрафний заробили гості, але потужний удар прийшовся у стінку. На 18-й свій стандарт мали господарі: удар зі штрафного летів у нижній кут і м'яч став легкою здобиччю голкіпера. В середині тайму атака КНЕУ лівим флангом і навісна передача була вибита захисниками ВМУРОЛ "УКРАЇНА", але на підборі був  гравець господарів,який пробив в дотик. М'яч  летів у дальній кут і лише реакція кіпера гостей врятувала ВМУРОЛ "УКРАЇНА". Перший тайм закінчився боротьбою у центрі поля і було зрозуміло, що головний козир обох  команд  - це стандарти, так як створити небезпеку з гри було напрочуд складно.

Другий тайм активніше розпочали гості, саме вони заробили декілька штрафних ударів біля воріт економістів. А на 56-й Олександр Сіденко, саме зі штрафного, виконав  навіс, який  летів у площину воріт,що дезорієнтувало голкіпера і м'яч  влетів у сітку воріт господарів. Цей гол змусив активніше діяти КНЕУ: на 61-й хвилині удар зі штрафного пройшовся над поперечиною воріт гостей. 

А за 4 хвилини Ярослав Костюк пробивав із-за меж карного майданчика і влучив у стійку. М’яч від стійки пройшовся вздовж лінії воріт і вийшов  за межі поля. Цей епізод багатьом нагадав каталонський момент останнього туру між Севільєю і Барсою. На 70-й хвилині помилка останнього захисника КНЕУ призвела до виходу на рандеву з голкіпером нападника ВМУРОЛ, але двічі виручав воротар господарів. Кінцівка матчу пройшла за сценарієм гостей, штурм  в «економістів» не вдався. 7 очок в трьох турах набрали футболісти ВМУРОЛ "УКРАЇНА"- надзвичайно вдалий старт для дебютантів Вищої ліги.

Максим Мустафінов

 
7 жовтня 2015

 547 переглядів

 
 
123123