"Авіатор" впевнено перемагає ДУТ

Набравши гарну форму ''Авіатор'' був просто зобов'язаний підтверджувати свої амбіції в протистоянні з командою ДУТ. Вже з перших хвилин  господарі заволоділи ініціативою, тримаючи захист суперника в постійній напрузі. Свої атаки НАУ будував переважно лівим флангом, де Зоря Віталій возив своїх опонентів, загострюючи атаки пасами в карний майданчик.
               На 12-й хвилині голкіпера ДУТу двічі розстрілювали впритул, але якимось дивом перший номер залишив ворота сухими. Поодинокі вилазки гостей на чужу половину поля відразу блокувалися лінією оборони в синьо-білому, яка грала доволі високо. Під завісу першого тайму ''Авіатор'' все ж таки реалізував свою ігрову перевагу в гол: черговий провал лівої бровки призвів до ''вильоту'' Віталія Зорі на побачення з воротарем і свого шансу герой першого тайму не змарнував.

Початок другого тайму виявився справжньою катастрофою для ДУТу. Вже на 46-й хвилині, перехопивши кулястого в центрі поля, лінія атаки НАУ знесла оборонні редути суперника, давши можливість Яговому Сергію подвоїти перевагу. Не пройшло й п'яти хвилин, як чергова флангова атака синьо-білих завершилася влучним ударом Бучми Андрія, 3:0. Після шокуючого початку гравці ДУТ поступово прийшли до тями, все більше часу проводячи в атаці, але справа до небезпечних ударів так і не доходила. Допоміг у взятті воріт штрафний. Гарматний постріл з 30 метрів у верхній кут воріт не залишив ніяких шансів голкіперу. Гол на рахунку Волошенка Андрія став справжньою окрасою матчу.

Забитий м'яч дарував можливість для телевізійників звести гру в нічию, особливо беручи до уваги перший тур, де НАУ ведучи у рахунку 3:0 завершив матч 3:3. Небезпечною зброєю стали дальні удари, які кожного разу приносили проблеми стражу воріт ''Авіатора''.   Проте, цього разу вражаючого камбеку ми не побачили — ДУТ спіймали на блискавичній контратаці, яку впевнено реалізував Бухал Гліб. Остаточний рахунок став 4:1.
ДУТ програє третій матч поспіль, але варто відзначити, що колектив не пав духом та зумів нав' язати боротьбу навіть поступаючись з різницею в три м'ячі. Саме тому з впевненістю можна стверджувати, що перші очки команди не за горами.