Авіатор перемагає КНУКІМ

Матч між командами КНУКІМ та НАУ мав принципове значення для обох колективів. Минулого туру господарі поля були биті з рахунком 3:0 футболістами НМУ ім. Богомольця. Команда НАУ свій перший матч зіграла внічию, ведучи по ходу зустрічі 3:0.

З перших хвилин команди почали грати, не помічаючи центру поля, загружаючи м'яч відразу до штрафної. Взяття воріт не заставило себе довго чекати і вже на 7-й хвилині ''авіатор'' Бучма реалізував вихід один на один, влучно пробивши в кут воріт.

Полетівши на куражі вперед, гості поля прогавили контратаку і на 12-й хвилині рахунок став 1:1, відзначився  Котвицький Тарас.
Вже за кілька хвилин команда НАУ знову вийшла вперед, цього разу м'яч залетів у ворота від захисника КНУКІМу. Феєрія продовжувалася, на 28-й хвилині в ході затяжної атаки  Котвицький Тарас знову взяв гру на себе та оформив дубль. В кінці першого тайму спочатку перекладина, а потім чудова гра голкіпера не давали господарям вийти вперед. На полі точилася жорстка боротьба за кожний м'яч, футболісти не жаліли ні себе, ні противників.

Тренер ''Авіатору'' використав перерву з максимальною користю. З початку другого тайму команда КНУКІМу опинилася зачиненою біля своїх воріт. Не зважаючи на перевагу в контролі м'яча гравці НАУ не могли довести справу до вирішального пострілу. Хто знає, як складався би далі поєдинок, якби не штрафний удар в небезпечній близості від воріт господарів. Потужний прямий удар низом від Бухала Гліба вивів НАУ вперед, 3:2
Після голу авіатори продовжували домінувати на полі, тому 4-й забитий м'яч, автром якого став Яговий Сергій був логічним завершенням матчу.

Отже, черговий матч за участі ''Авіатора'' став справжнім видовищем. Команда КНУКІМу продемонструвала цікаву змістовну гру в атаці в першому таймі, але на другий тайм запалу гравців не вистачило.