"Податківці" стають одноосібними лідерами

Календарний матч мав безсумнівного фаворита – команду НУДПСУ, яка підтвердила цей статус вже у першому таймі. Перший тайм зустрічі «податківці»  більше володіли ініціативою та марнували створені моменти "дякуючи" воротарю команди КПІ.  Поміж усіх в команді виділявся №9 Ткаченко Едуард, проходи якого по лівому флангу раз пораз загострювали ситуацію біля воріт суперника. Саме його точний постріл увінчав на 29 хвилині єдиний в першому таймі командний, "трудовий" гол.

Команда КПІ покладалася загалом на стандартні положення, але нічого так і не досягла.

Другий тайм вже проходив за насадженим «податківцями» сценарієм, які  забили ще двічі зусиллями Владислава Мельника. Він спочатку   завершив контратаку, а потім "реалізував»  зароблений пенальті, розвівши м'яч та голкіпера в різні боки.

3:0 -  перемога  на "класі" діючого чемпіона ФАСК. «Податківці» після втрати «Меркурія» стають одноосібним лідером Вищої Ліги.