КНУКіМ перемагає вперше в сезоні!

Матчі між КНУКіМ та Європейським університетом завжди цікаві, хоча б тим, що за два попередні матчі між цими командами було забито 9 м'ячів.

Ось і цього разу команди на двох забили 5!) Розпочалася гра під диктовку КНУКІМа, і вже на 19 хвилині  Зайченко відкрив рахунок, вправно розібравшись із голкіпером суперника після передачі із глибини поля. Після забитого м'яча гра трохи вирівнялась і до перерви забитих м'ячів більше не було.

У другому таймі Футболісти ЄУ зрівняли рахунок після швидкої контратаки. Після цього голу гра пішла на зустрічних курсах. На 67 хвилині Макс Ваколюк скористався помилкою голкіпера ЄУ та майстерно перекинув останнього з-за меж штрафного майданчика - 2-1. Невдовзі після другого голу  футболісти КНУКІМ забили втретє - після швидкої контратаки та виходу на ворота суперника третім забитим м'ячем у трьох поєдинках відзначився Тарас Котвицький, який продовжує очолювати бомбардирську гонку Першої ліги ФАСК!

Під завісу матчу футболісти КНУКІМ пропустили вдруге, та це вже не вплинуло на результат. Варто відзначити чудову гру Бігуна Дмитра, воротаря команди КНУКіМ, який, упіймавши кураж, не раз рятував ворота своєї команди.