«Грінченківці» повертають собі місце в першій трійці

У четвер, 19 листопада на стадіоні «Атлет» відбулась гра 7 туру змагань з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр., в якому «Медик» з Київського медичного університету приймав команду Київського університету ім. Бориса Грінченка.

Команда з КУБГ не програла жодної зустрічі в цьому сезоні, але мала в своєму активі аж 4 нічийних результати. Натомість «Медики» збавили оберти під кінець першого кола змагань, але мали нагоду дати бій «грінченківцям» перед зимовою перервою. Але гості розпочали набагато активніше та на правах фаворита зустрічі з перших хвилин захопили ігрову ініціативу. Вже на 10-й хвилині їм вдалось втілити ігрову перевагу у взяття воріт. На лівому фланзі Максим Крук розхитав захисника «медичного», віддав передачу на дальню стійку, де Данило Жуков скинув м’яч під удар Владиславу Никоненко, а кращий бомбардир КУБГ з таких позицій не хибить. Господарі відповіли вже у наступній атаці неточним ударом від свого кращого бомбардира – Сергія Федірця. Команда Сергія Швеця перейшла на гру від оборони, дозволяючи супернику більше володіти м’ячем, але намагатися знайти свої нагоди у контр-атаках. Одна з них завершилась подачею в карний майданчик від Олега Чеботаря, але удар Максима Крука з лівої ноги вийшов неточним. Схожа атака під кінець першого тайму завершилась взяттям воріт на 41-й хвилині, коли Чеботарь взяв гру на себе та наважився на удар і після серії рикошетів, м’яч повільно котився повз дальній кут воріт, але Владислав Никоненко дограв епізод до кінця та фактично заштовхав м’яч у сітку воріт. Тож на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь команди гостей.

Певно у роздягальні Олег Царюк провів виховну роботу із своїми гравцями та зміг їм пояснити, що це остання гра у поточному році, тому вони мають вийти на поле та продемонструвати більше бажання та самовіддачі. Після перерви гра трохи вирівнялась, а на 61-й хвилині спрацювала заміна. Владислав Качура, який вийшов на другий тайм, замкнув пас від воріт Мохаммадреза Наджафі та скоротив відставання своєї команди. Та нажаль це був ледь не останній небезпечний момент біля воріт гостей, натомість «грінченківці» чудово себе проявили в останні хвилини гри. Ще одну нагоду мав Максим Крук, але як і в першому таймі удар з лівої ноги виявився неточним. Слід відзначити, що обидві команди витрачали забагато сил на балачки між собою та з арбітром, особливо це стосується підопічних Сергія Швеця, за якими раніше такого галасу на футбольному полі не спостерігалось. За кілька хвилин до фінального свистка на полі з’явився Андрій Вигівський та першим дотиком до м’яча встановив остаточний рахунок в матчі 3:1 а користь своєї команди. Це була не найвидовищніша гра, що можливо було зумовлено не найкращими погодними умовами, але її результат цілком логічний – переміг той, хто мав більше бажання та віддав більше сил на полі задля перемоги. Очікуємо більш яскравих матчів у виконанні цих колективів вже у весняній частині змагань під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.