Команда КУБГ вирушила на ІV Європейські студентські ігри

У п’ятницю, 20 липня, футбольна команда Київського університету ім. Бориса Гринченка вирушила у Португалію на IV Європейські ігри 2018 серед студентів. Проводи команди відбулись у два етапи: спочатку в університеті, а за годину – у терміналі аеропорту «Бориспіль».

Шлях до Коїмбри, а саме там «грінченківці» представлятимуть Україну на європейській арені, починався з рідного вишу. Проводжати команду зібрався майже увесь керівний склад університету. Першим взяв слово ректор КУБГ, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Олександрович Огнев’юк:

- У цю історичну для вас подорож кожному гравцеві команди нашого вишу хотів би побажати гарного настрою. У спорті перемагає той – хто вірить у перемогу. Тому надзвичайно важливо, щоб на поле ви виходили з гарним настроєм, слухали настови тренера, виконували свої функції та грали не тільки за себе, але й за партнерів. Тільки так здобуваються перемоги. Я бажаю вам командного духу. Скажу відверто, що пишаюсь цією сторінкою Київського університету ім. Бориса Гринченка, коли футбольна команда вишу представлятиме Україну на європейській арені. Хай щастить вам на полях Португалії!

З наступним словом до гравців звернувся віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС), президент Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра. У першу чергу Вадим Ярославович привітав команду від імені президента ВФАС Івана Крулька та зазначив, що уперше за останні роки на Європейських іграх Україну представлятиме саме київська команда. До речі, це стало можливим завдяки наполегливій праці команди однодумців та представників усіх зацікавлених сторін: Київської державної адміністрації, народного депутату Івана Крулька, керівництва Київського університету ім. Бориса Гринченка та тренерського складу команди.

- Збірна Київського університету ім. Бориса Гринченка виграла у цьому році чемпіонат міста серед студентів, тому дійсно заслужила право зіграти на європейському рівні. У Португалію відправляються найкращі футболісти Студентської ліги, адже склад команди КУБГ згідно регламенту змагань доповнений представниками чемпіонів України двох останніх років – СК «КНТЕУ-Меркурій» та ФК «Тернопіль-Педуніверситет». Хотів би запевнити, що кожен з нас, хто залишається у Києві, буде вболівати за команду Київського університету ім. Бориса Гринченка. Тож уся студентська футбольна родина чекає вас з перемогою!

Далі були пам’ятні фото та слова підтримки в напуття. Уже перед виїздом до аеропорту своїми почуттями від майбутнього турніру поділилися футболісти та тренери. Так капітан команди Київського університету ім. Бориса Гринченка Євген Миколаюк відзначив дух єдності, який панує серед гравців:

- Ми гарно підготувалися до турніру. Провели низку контрольних матчів з сильними суперниками, завдяки чому знаходимося у гарній фізичній формі. Ми не знаємо, що нас чекає у Португалії, але важливо те, що кожен гравець нашої команди хоче битися за честь вишу та України. У нас панує справжній командний дух, який допоможе нам боротися за найвищі досягнення.

Особливий настрій команди на майбутній турнір відзначив і головний тренер «грінченківців» Сергій Швець:

- У хлопців є велике бажання проявити себе якнайкраще. Кожний гравець розуміє, яка відповідальність є перед ним. Ми спробуємо виправдати сподівання кожного, хто за нас вболіває. Я сам максималіст, тому й команду налаштовую лише на перемогу. Зробимо усе можливо, щоб як мінімум бути у призерах.

А за годину команда Київського університету ім. Бориса Гринченка прибула до аеропорту «Бориспіль», де її проводжали голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко та голова Студентської спортивної спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євген Імас.

Отже, команда Київського університету ім. Бориса Гринченка вирушає до Португалії, де за кілька днів візьме участь у Європейських іграх з футболу. Команді Сергія Швеця доведеться провести низку важких матчів та поборотися за звання чемпіона Європи. Тож побажаємо успіхів «грінченківцям»! 

       

 

 
20 липня 2018

 545 переглядів

 
 
123123