Довгоочікувана перемога «Легпрома»

У четвер, 9 листопада, на полі спорткомплексу Київського політехнічного інституту відбувся черговий матч чемпіонату міста серед студентів. Зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці – «Легпром» виступав господарем у матчі з «Політехніком». В минулому турі обидві команди зазнали нещимних поразок від лідерів турніру. Тож в очному протистоянні кожний із суперників мав реабілітуватися за невдачу.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і майже без суттєвих нагод для взяття воріт. Гра точилася переважно між двома карними майданчиками. Гравці «Політехніка» прагнули здебільше вразити ворота суперника ударами з далеку. Зокрема кілька спроб мав Роман Коробко. Але у рамці «Легпрома» надійно грав Руслан Фоменко. Номінальні господарі мали за тайм одну небеспечну нагоду, але яку! Після подачі справа Максим Хлань був забов’язаний влучати по воротах, але його постріл головою не досяг мети.

Другий тайм команди грали уже при штучному освітленні. Утім, це не завадило гравцям ще з більшою жагою шукати нагоди для взяття воріт. Іноді футболістів переповнювали емоції. Так на 60-ї хвилині на полі ледве не сталася бійка. З’ясувати стосунки вирішили оборонець «Легпрома» Євген Діденко та нападник «Політехніка» Роман Коробко. На щастя арбітр матчу В’ячеслав Молотокас вчасно втрутився у справи гравців та нагородив їх «гірчичниками».

А потім були і футбольні моменти. У гостей чудову комбінацію організував Владислав Корнєв. Після його подачі на випередження грав Павло Пішта, але трохи не влучив по воротах. Господарі відповіли пострілом з далеку від Ростислава Яременко – поруч зі стійкою.

На 77-й хвилині «Легпром», здавалося б, втратив найкращий момент у матчі. Владислав Лозинський ухитрився з близької відстані пробити із под оборонця «політеховців» повз голкіпера, але Микола Богданов врятував власну команду, вибивши м’яча з лінії воріт.

А коли гра наближалася до безгольової нічиї, господарі заробили пенальті. Ростислав Яременко отримав м’яча у штрафному майданчику та фінтом намагався обіграти Миколу Богданов. Але той виставив ногу, порушив правила проти гравця команди суперника. Сам же постраждалий і реалізував удар з одинадцятиметрової позначки – 1:0.

У «політеховців» залишалося трохи більше п’яти хвилин, щоб врятувати цю зустріч, але «Легпром» відзахищався надійно. Таким чином підопічні Костянтина Бабича здобули першу перемогу у чемпіонаті після п’яти поразок поспіль і трохи виправили своє турнірне становище.