«Політехнік-2» перемагає лідера з хокейним рахунком

В п’ятому турі Першої ліги ФАСК з футболу, команда «Політехнік-2» приймала на власному полі збірну команду КНУ ім. Т. Шевченка. В разі перемоги, останні могли наздогнати «Будівельник», який очолює турнірну таблицю, а господарі мали змогу наздогнати «Економіст» за набраними очками. Тому кожна з команд мала вдосталь мотивації для перемоги.

На початку гри певною ігровою перевагою володіли гості, вони активно створювали тиск на ворота суперника, тримали м’яч під контролем і швидко його собі повертали в разі втрати. Перший небезпечний удар в площину воріт завдавав Антон Пузій, але цей постріл в ближній кут парирував голкіпер. На це господарі відповіли ударом капітана точно в руки воротареві КНУ, але назвати це небезпечним моментом складно. Надалі команда КНУ ім. Шевченка почала активніше створювати гостроту біля воріт суперника, але дуже дисципліновано діяли оборонці «Політехніка-2», не дозволяючи нападникам вийти на ударну позицію, або створюючи штучний офсайд. Та все ж нагоду відзначитись мав Олексій Кондратенко, але вийшовши на побачення з воротарем, кут був занадто гострий і м’яч не залетів під дальню стійку. Непоганий удар зі штрафного завдавав Валентин Сінькевич, але з верхнього кута воріт м’яч витягнув Роман Кобець. Здавалося, що перша половина гри так і завершиться без забитих м’ячів, але за певної ігрової переваги гостей. Та на 42-й хвилині, коли оборона «шевченківців» вже подумки була в роздягальні на перерві, Дмитро Андрійчук точним ударом відправив м’яч в сітку воріт гостей. На перерву команди пішли за рахунку 1:0 і цей м’яч забитий «в роздягальню» додав впевненості команді «Політехнік-2» перед другою половиною гри.

Другий тайм розпочався з другого забитого м’яча, автором якого став Євген Іващенко, який дуже впевнено реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Скоротити відставання гості могли після вдалої подачі від кутового прапорця, але від пропущеного голу господарів двічі врятував воротар і одного разу поперечка воріт. І в наступній атаці «шевченківців» поперечка завадила відзначитись Антону Пузію, але від неї м’яч потрапив на ногу Олексію Кондратенко, який точним пострілом відправив його в сітку воріт. Після цього розпочався справжній «голепад», адже м’яч влітав в сітку раз по раз. Дубль оформив Євген Іващенко, а через дві хвилини вирішив не відставати від партнера по команді і Дмитро Андрійчук. За рахунку 4:1 свою команду підвів Адрій Малюта, який позбавив суперника очевидної гольової можливості, за що одразу отримав червону картку. Та в меншості гості змогли відіграти один м’яч, на 70-й хвилині Святослав Дробноход замкнув простріл на дальній стійці воріт. Та не дивлячись на це, було очевидно, що «шевченківці» навряд зможуть відіграти ще 2 м’ячі в меншості, хоча вдесятьох вони грали краще, аніж у повному складі. Далі на полі почав феєрити Роман Коробко, який до завершення гри відзначився хет-триком. Один з трьох голів було забито з пенальті. На це гості відповіли другим голом Валентина Сінькевича, також з 11-метрової позначки, та голом Святослава Дробнохода. Підсумок матчу – рахунок 7:4 на користь «Політехніка-2», який наздогнав команду «Економіст», але точно у виграші від цього результату залишилась команда «Будівельник», яка одноосібно очолює турнірну таблицю Першої ліги пілся п’яти турів.