НУФВСУ-МАУП перемагає, Русьян асистує

В середу, першого листопада на футбольному полі НТУУ «КПІ»,  місцевий «Політехнік» приймав збірну команду НУФВСУ-МАУП в рамках сьомого туру Вищої ліги ФАСК.

10 набраних очок за шість турів це досить слабий показник для збірної команди НУФВСУ, тому, вилетівши з розіграшу Кубку, вони всі сили віддають, аби набрати обертів у Вищій лізі та звично для себе входити в трійку лідерів, та на їхньому шляху цього разу стояв «Політехнік», який в цьому сезоні страждає від нестачі стабільності. Матч розпочався з нереалізованої нагоди Романа Коробка, який сам собі створив момент, нав’язавши боротьбу центральним оборонцям. Роман забрав м’яч у захисника, вийшов на ударну позицію, але пробив точно у голкіпера. Аби команда здобувала позитивний для себе результат, нападник повинен вирішувати такі моменти, адже такі команди, як НУФВСУ-МАУП обов’язково покарають за таку недбалість. І сталося це вже на 9-й хвилині, коли Сергій Русьян віддав точну передачу на Олександра Гриву, той прибрав захисника і поцілив в кут воріт. Пропустивши першими, господарі намагалися відігратися і кращу нагоду для цього знову мав Роман Коробко. Він виявився першим на добиванні після сольного прориву Миколи Дідика, але з метрів 5-7 не влучив у майже порожні ворота, м’яч пролетів над поперечкою. А під завісу першої половини гри, гості забили вдруге. Автором голу став Денис Балацький, асистував йому знову Сергій Русьян. Перший тайм завершився з перевагою в 2 м’ячі для гостей.

По перерві НУФВСУ-МАУП грали за комфортної переваги для себе, не даючи можливості супернику загострити біля власних воріт. Третый гол глядачі побачили на 68-й хвилині матчу, коли Денис Митник точним ударом поцілив у дальній кут воріт. Три хвилини потому Сергій Русьян чудовим розрізним пасом вивів на побачення з воротарем Артема Тищенко, який впевнено переграв свого опонента. Віддавши 3 гольові передачі, Русьян вирішив відзначитись і сам. На 77-й хвилині Сергій чудовим обвідним ударом поцілив у дальній кут воріт. Шостий гол су ворота господарів поля забив Денис Митник, оформивши дубль. Та все ж гол престижу, якщо його так можна назвати, «Політехнік» зміг забити, коли від втомлених захисників на 84-й втік Микола Дідик і пробив під дальню стійку воріт. Остаточний рахунок в зустрічі 1:6 на користь гостей і саме НУФВСУ-МАУП повертається у звичну для себе трійку лідерів Вищої ліги ФАСК.