Перемога «педагогів»

2 листопада, на стадіоні ДЮСШ №15 відбувся матч між командами НПУ ім. Драгоманова та «Університету культури» КНУКіМ. Господарями поля були «драгоманівці», тому матч виявися достатньо запеклим.

З перших хвилин господарі поля впевнено атакували й на 7-й хвилині мали шанси вирватись вперед. Цьому сприяв 11 номер «драгоманівців» – Микита Комісар. Хлопець вдало перехопив м’яч у суперника і пробив у верхній правий кут воріт.  Проте, голкіпер удар парирував, цим самим врятував свою команду. М’яч вилетів за межі поля на кутовий. Для гравців Педагогічного університету це був ідеальний стандарт, який вони могли реалізувати на свою користь, але цього не сталося – захисники вдало відпрацювали у обороні. «КНУКіМівці» також не пасли задніх. Гравець під номером 12 вдало перехопив розрізну передачу суперника у середині поля і віддав у штрафний майданчик, та форварду команди не вистачило декількох сантиметрів, аби головою відправити м’яч у ворота. Також, нервовим моментом для господарів поля стала стрімка контратака суперників, яка могла перетворитися у пропущений гол. Однак голкіпер вдало зловив м’яч  на самісінькій лінії.  Надалі гра проходила в рівному темпі. Обидві команди показували стрімкі атаки, але всі вони не мали результату. За 10 хвилин до кінця першого тайму Сергій Ігнатенко вривався в карний майданчик з м’ячем по лівому флангу, але суперник у підкаті вибив м’яч за межі поля. До перерви гравці як  «Університету культури» так і « драгоманівці» багато проводили випадів у сторону противника, але у завершальній стадії їх підводила  неточність. Тож, у першому таймі не було як токового явного лідера.

Другий тайм розпочався з порушення правил у середині поля          господарями матчу. Владислав Ломухін виконував штрафний. Хлопець пробив у центр воріт, тому для голкіпера не було важкою задачею перехопити м’яч. Команда КНУКіМ декілька разів мали спробу провести атаку лівим флангом, однак перешкодою був Єгор Карасюк. Який горою стояв на шляху у суперника. Великого напруження набула гра, коли Микита Комісар виконував стандарт на половині поля суперника. Декількох сантиметрів не вистачило для відкриття рахунку – м’яч попав у перекладину. Надалі гравці пресингували один одного, проте рахунок нікому не вистачало сил відкрити. Лише за 20 хвилин до кінця основного часу Володимир Сухомлинський пробив із зони штрафного майданчика прямо у «дев’ятку» воріт суперника. Рахунок був, нарешті, відкритий. Після поразки КНУКіМці зробили одразу 3 заміни. Незважаючи на те, що у команді  з’явилася «свіжа кров», пробити голкіпера Педуніверситету команді й надалі було не під силу. Тому, вже на 89 хвилині рахунок було змінено на 2:0. Цьому посприяв Бугай Макар. Після невдалої спроби  свого товариша, Дмитра Горстки, забити гол, хлопець виконав підбирання і врешті – решт оформив м’яч у воротах противника. Тож, закінчення другого тайму та й матчу в цілому ознаменувало, що фаворитом сьогоднішнього поєдинку стала футбольна команда НПУ ім. Драгоманова. Маємо надію на те, що надалі команда Київського національного університету культури і мистецтв проявлятиме себе у футбольних турнірах як з найкращої сторони, а сьогодні просто був не їх день.