НАВС привітав свого голкіпера перемогою

3 листопада, на стадіоні «Локомотив» відбулась гра сього туру Вищої ліги ФАСК, в якій команда «Динамо-Академія» з НАВСу приймала гостей з НУБіПУ.

Обидва колективи мали намір здобути максимум в цьому поєдинку, адже збірна команда НУБіПУ має в своєму активі всього 6 набраних очок в шести турах, що непристойно мало, адже вони показують досить непогану гру. А щодо «Динамо-Академії», то перш за все вони хотіли повернути собі місце в трійки лідерів, звідки їх витиснула збірна НУФВСУ-МАУП, а також привітати з Днем народження одного зі своїх лідерів – голкіпера Григорія Воробйова, якому в той день виповнилось 22 роки, з чим ми його і вітаємо. На старті гри активнішими були гості, вони намагалися більше володіти м’ячем і робити це на половині поля суперника, а господарі намагалися не помилятись при обороні та створювати свої моменти в контр-атаках. Перший небезпечний удар по воротах іменинника завдавав зі штрафного Сергій Мацапула, але його непоганий обвідний удар в дальній кут воріт парирував голкіпер. До середини першого тайму команди не багато створювали моментів біля воріт одна одної. Аж на 21-й хвилині Дмитро Шевчук віддав точну навісну передачу на голову Костянтину Троцику і той без проблем переправив м’яч у сітку воріт, захисники навіть не намагалися йому завадити. Та гольової передачі Шевчуку виявилося мало і він зміг відзначитись сам на 36-й хвилині. Самотужки відібравши м’яч у захисника, який почав щось вигадувати біля власних воріт, Дмитро вийшов віч-на-віч з воротарем і точно пробив під дальню стійку. 2:0 і команда НАВСу пішла на перерву за комфортної для себе переваги.

В другому таймі була помітна втома у гравців НУБіПУ, які в понеділок здобули важливу перемогу в розіграші Кубку, тому тренер вирішив провести ряд замін. До цього гості мали не дуже багато гольових нагод, а в другій половині можна згадати лише кілька ударів в площину, з якими без проблем впорався Григорій Воробйов. Натомість господарі забили втретє. Автором дублю став Костянтин Троцик, який після скидки партнера головою, вийшов на побачення з воротарем і спокійно його переграв. Під завершення гри господарі могли відзначитись в четверте, але на заваді удару Олександра Савченко стала поперечка воріт. Підсумком матчу став рахунок 3:0 на користь збірної команди НАВС «Динамо-Академія». Непоганий дарунок своєму голкіперу зробила команда. До слова Григорій впевнено відстояв цей поєдинок на «нуль». Слід відзначити, що на стадіоні чергувала машина швидкої допомоги, але досвідчені гравці грали так, що допомога лікарів так і не знадобилась. Безперечно команда НУБіПУ ще проявить себе у Вищій лізі ФАСК, але на даний момент вони мають 2 перемоги при 5 поразках, що не повинно задовольняти керівництво команди. Але попереду ще досить багато турів і шанс проявити себе у цих хлопців ще буде.