Вирішальний другий тайм

В четвер, 9 листопада на футбольному полі СШ №231 відбулася гра восьмого туру Вищої ліги ФАСК з футболу, в якій збірна Київського університету ім. Б. Грінченка приймала команду Національної академії внутрішніх справ.

Цей матч охрестили матчем туру, адже між собою зустрічалися друга та третя команди чемпіонату. Різниця між ними була 5 очок, тому в разі перемоги «Динамо-Академія» мала змогу впритул наблизитись до другого місця, а «грінченківці» могли значно відірватися від переслідувачів та залишитись сам на сам з командою «Меркурій» в лідерах. Стартову активність господарів поля могла перетворитись на забитий гол вже на початку матчу, але на заваді удару Євгенія Миколаюка стала стійка воріт. На це своїм нереалізованим моментом відповіли і гості, коли чудовою передачею капітана команди НАВС не скористався Костянтин Троцик, який вийшов віч-на-віч з голкіпером, але не поцілив у ближній кут воріт. Дуже схожий момент Костянтин мав трохи згодом і цього разу він завдавав удару в дальній кут, але м’яч знову оминув ворота. Не реалізувати бодай одну нагоду з двох в такому матчі, для нападника та його команди може стати фатальною помилкою, але перший тайм завершився із нічийним рахунком 0:0.

По перерві було помітно, що головний тренер КУБГ Сергій Швець знайшов правильні слова і зміг мотивувати своїх хлопців на другу половину гри. По перерві ледь не першу свою нагоду в матчі не реалізував центральний нападник «грінченківців» Влад Коба, який з близької відстані головою не поцілив у ближню дев’ятку воріт суперника. Та згодом Влад зміг реабілітуватися і забив прямим ударом зі штрафного, який сам і заробив, в верхній кут воріт. Чудовий удар, до якого був не готовий голкіпер НАВСу. Згодом чудову нагоду подвоїти рахунок мав Євгеній Миколаюк, але його гарматний постріл метрів з 30-и на себе прийняла поперечка воріт. Гості мали змогу зрівняти рахунок, але подарунком захисника на дальній стійці воріт не скористався Сергій Богдан, який пробив повз дальній кут. Та вже на 61-й хвилині, капітан КУБГ Миколаюк таки збільшив перевагу своєї команди, коли захисники дозволили йому зміститися з правого флангу і лівою ногою завдати точного удару під стійку воріт. За рахунку 2:0 господарі почали грати спокійніше, а гості перестали створювати тиск на захисників та ворота суперника. Рахунок став 3:0, після впевненої реалізації виходу віч-на-віч з воротарем Данили Жукова, який перекинув голкіпера. А завершив розгром супеника Владислав Глушаниця, який вийшов на заміну на останні хвилини матчу та встиг відзначитись дублем. Нищівна поразка 5:0 і можна зрозуміти розпач тренера «Динамо-Академії», адже його підопічні мали свої нагоди ще за сприятливого рахунку, але ними не скористалися.