Чим запам’яталось перше коло змагань з футболу сезону 2020-2021 рр.

На цьому тижні відбулась остання гра 7 туру ХХІІ Чемпіонату з футболу серед студентських команд ЗВО столиці під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва. Шкода, що пандемія внесла свої суттєві корективи в готовність багатьох колективів до нового сезону, але є 8 команд із столичних університетів, отже змагання відбулись за розкладом. Тренери та гравці цих команд справжні сміливці, для яких студентський футбол не просто спосіб урізноманітнити власне дозвілля, а невід’ємна частина життя.

Почавши ці змагання на власний страх та розсуд, команди видали непогані 7 турів і маже в кожному з них було на що глянути. Розпочнемо огляд із лідерів. Ще до початку чемпіонату було очевидно, що чемпіон та віце-чемпіон навряд чи покинуть першу трійку за підсумками кола. На рахунку «Меркурію» 15 набраних очок, у «Динамо-Академії» на один заліковий пункт менше. Все могло б змінитись в останній грі кола між цими командами, але неймовірний матч завершився із рахунком 2:2.

У обох цих колективів помічався невеличкий спад в третьому турі, який було викликано фіналом чотирьох Чемпіонату України серед студентів, але потім команди втрачали очки тільки в протистояннях з КУБГ. «Грінченківці» мають 13 набраних очок і, як наслідок, третю сходинку турнірної таблиці. Команда Сергія Швеця друга, яка має нуль в графі «поразки» в парі зі збірною КНТЕУ, але й 4 нічийних результати вплинули на кількість набраних очок. Особливо слід відзначити гру КУБГ в 6 турі проти чинних віце-чемпіонів, де НАВС вів у рахунку 3:0, але не стримали перевагу, а "грінченківці" фактично вирвали нічийний результат.

Четверту та п’яту сходинку ділять між собою НУФВСУ та НУБіПУ, у яких по 11 набраних очок. Після не зовсім вдалого старту, «інфіз» під кінець першого кола віднайшов свою гру та завершив його двома впевненими перемогами в останніх турах. Щодо «аграрників», то там дуже молода, але дуже цікава команда, яка чудово себе проявляла фактично у кожному матчі. В 5 турі вони отримали 8 м’ячів від «Меркурію», але навіть в тій грі, хлопці гідно грали до самого фінального свистка. У весняній частині чемпіонату можна розраховувати на те, що ці два колективи спробують вклинитись у боротьбу за призові місця, прийнанні ми на це сподіваємось.

На 6 сходинці з 10 набраними очками знаходиться «Медик». Команда чудово почала сезон – боролась у дебютному турі в матчі з чинним чемпіоном, перемогла на полі віце-чемпіона, але дві поразки в останніх турах кола стали причиною того, що збірна КМУ знаходиться так низько у таблиці. Гравцям не вистачає характеру, аби вести боротьбу із більш досвідченними суперниками і над цим обов’язково попрацює тренерський штаб команди в зимову перерву.

Останні дві сходинки посідають «Легпром» з КНУТД та «Будівельник» з КНУБА. Перші здобули лише одну перемогу і легко можна здогадатись, хто був їх суперником в тому матчі. 5:3 на користь підопічних Костянтина Бабича. «Будівельники» дуже багато пропускають, але й забивають майже у кожній грі, що дозволяє Владиславу Загладько посідати третю сходинку в списку кращих бомбардирів ХХІІ Чемпіонату ФАСК. Для КНУБА наразі відбувається переломний момент у їхній футбольній історії, адже на наступний сезон команда матиме своє поле та тренувальну базу, а отже сподіваємось, що через кілька років таке низьке місце в турнірній таблиці буде просто неможливим для колективу «Будівельник».

Стосовно індивідуальних здобутків, то тут обійшлось без сюрпризів, окрім хіба що Загладько з КНУБА. Кращим бомбардиром першого кола став Владислав Коба із НАВСу, який тільки в останньому турі зміг випередити свого в минулому партнера по команді та тезку Владислава Никоненко з КУБГ. Хоча варто відзначити, що 8 з 10 голів на рахунку форварда «грінченківців» у поєдинку з «будівельниками». Далі йдуть Денис Балацький з «торгового» та Дмитро Єрмак з НУФВСУ з 7 та 6 взяттями воріт відповідно.

Головною відмінністю даного сезону є велика щільність у боротьбі за місця в турнірній таблиці, адже всі команди втрачають очки і кожен може подарувати сюрприз супернику у вигляді забраних очок, що, без жодних сумнівів, тільки додає інтриги та цікавості ХХІІ Чемпіонату. Сподіваємось, що ніщо не завадить командам повернутись на футбольні поля столиці на весні 2021 року, а боротьба та інтрига будуть тільки набирати оберти в другому колі змагань. Невдовзі побачимось!

Владислав Третяк

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – ТМ Parimatch

www.parimatch.ua

 
25 листопада 2020

 276 переглядів

 
 
123123