16 голів на двох, половина з яких на рахунку Никоненко

У вівторок, 3 листопада стартував 5 тур ХХІІ Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО сезону 2020-2021 рр., в якому Київський університет ім. Бориса Грінченка приймав команду «Будівельник» з Київського національного університету будівництва і архітектури.

Господарі мали триматчеву серію без перемог та поразок, а отже командою було втрачено чимало очок і необхідно було обов’язково здобувати перемогу. Протистояли їм недосвідчені «будівельники», які ще очок не здобували за попередні 4 тури, але майже в кожній грі показували свої зуби супернику. Рахунок в матчі відкрив Владислав Никоненко, який видав один з кращих своїх поєдинків у змаганнях під егідою ФАСК. На першій хвилині подачу з флангу від Максим Крука він замкнув чудовим ударом головою в дальній кут. Але гості змогли зрівняти рахунок фактично у наступній атаці, коли в непростій ситуації спромігся завдати удару  Даниїл Коваленко і м’яч опинився у сітці воріт. Втім це тільки розізлило підопічних Сергія Швеця і до перерви вони змогли ще 6 разів засмутити Дениса Роздобудько. Андзій Кошляк, Владислав Мамчур, Олександ Костенко та ще три взяття воріт від Никоненко, один з яких з пенальті, призвело до того, що на переву команди пішли за рахунку 7:1 на користь «грінченківців».

Друга половина гри особливо не відрізнялась від першої сорокап’ятихвилинки, адже також було чимало моментів та забитих голів від команд. У «Будівельників» Даниїл Коваленко оформив дубль, а Загладько Владислав забив свій шостий м’яч у сезоні. Непогано, як для останньої команди чемпіонату мати в трійці лідерів бомбардирського заліку свого представника, шкода тільки що це не дає результату команді. Натомість Владислав Никоненко ще чотири голи забив у другій половині, що дозволило йому зрівнятись за кількістю забитих голів із його колишній партнером по команді Владиславом Кобою – у обох по 8 голів. Ще одного разу м’яч у ворота відправив Єгор Титенко, який з’явився на заміну у другому таймі. Тож 13:3 на користь КУБГ, які очікували на такого суперника, аби отримати впевненість у своїх силах. Вже у наступному турі до них у гості завітають Чемпіони України серед студентських команд – «Динамо-Академія» з НАВСу. А на «Будівельників» очікує не менш простий виїзд на поле чинного чемпіона столиці – «Меркурію» з КНТЕУ.