Запрошуємо на турнір присвячений вшануванню пам’яті Олександра Плеханова

22 лютого в спортивному комплексі Київського національного університету будівництва і архітектури відбудеться перший відкритий турнір присвячений вшануванню пам’яті Героя України, героя Небесної Сотні, студента архітектурного факультету КНУБА - Олександра Плеханова.

В турнірі візьмуть участь команди Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського університету ім. Бориса Грінченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України та колектив Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Передуватиме відкриттю турніру покладання квітів до пам’ятної дошки, що встановлена біля архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, що розпочнеться об 11:00. Сам турнір розпочнеться о 12:00 в спортивному комплексі університету за адресою вул. Освіти, 3.

Турнір організований спільними зусиллями ГО «Футбольна асоціація студентів м. Києва», Департаментом освіти і науки КМДА, Радою Ректорів київського вузівського центру та Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Запрошуємо гостей та представників засобів масової інформації на турнір присвячений вшануванню пам’яті Героя України Олександра Плеханова.

Прес-служба ФАСК

 
21 лютого 2019

 166 переглядів

 
 
123123