Лідер Першості впевнено перемагає на виїзді

19 лютого, відбулась гра Першої ліги змагань з футзалу, в вісімнадцятому турі, до команди з Київського національного університету ім. Шевченка завітали однолітки з Національної академії внутрішніх справ. Гра проходила на полі спортивного комплексу КНУ ім. Шевченка.

З перший хвилин команда НАВС почала контролювати мяч та навіть не давала супернику можливості хоча б зачепитися за нього. Така гра звичайно виглядала ефектно але позбавлено гостроти біля воріт господарів їм вдавалося закрити всі зони з яких можна було завдати небезпечного удару по воротах. Та все ж таки гостям вдалося пройти такий гарний захист, а сталося це на 8 хвилині Артем Семенюк змістившись в центр пробив точно у дев’ятку. Господарі відповіли негайно, так на побачення з кіпером виходив Андрій Скиданчук але переграти досвідченого Григорія Воробйова нападник не зміг. Також можна згадати штрафний буквально в сантиметрах від карного майданчика який команда господарів вирішила розіграти та в завершенні атаки у команди виникли проблеми і це вже перетворилося на контр атаку гостей які теж не змогли витиснути з моменту більше ніж удар прямо в руки голкіперу. А від так команди пішли на перерву з перевагою в один мяч команди гостей.

Не встигли розвести мяч в центрі поля господарі як перехват і першим же ударом Сергій Богдан забиває перший для себе мяч у цьому матчі. Третього взяття воріт глядачі чекали не довго, всього лише за три хвилини гостям знадобилося щоб дубль на свій рахунок записав Артем Семенів він перший зіграв на добиванні після не вдалого відскоку після удару партнера по команді. У команди КНУ відверто нічого не виходило в атаці тим більше вихід з оборони в таку команді давався дуже важко, частенько команда й зовсім не могла перетнути центр поля через брак в передачах. Взявши тайм аут команда господарів вже за традицією вийшла грати з п’ятим польовим гравцем та відсутність голкіпера у воротах дала можливість відзначитися голом зі свого карного майданчику воротарю НАВС Григорію Воробйову, а від так на 34 хвилині рахунок став вже розгромним. Та господарі не здавалися та наполегливо бажали забити бодай один гол престижу і на передостанній хвилині їм це вдалося, простріл на дальню стійку і самотній Ібад Казімзаде забиває вже в пусті ворота.

Отож рахунок матчу 4:1 на користь гостей з Національної академії внутрішніх справ які продовжують впевнено лідирувати в першості.