«Політехнік» переконливо перемагає на виїзді

19 лютого в спортивному манежі Київського національного торговельно-економічного університету відбулась зустріч 9 туру Вищої ліги з футзалу серед студентських команд ЗВО, в якій місцева збірна приймала колектив «Політехнік» з НТУУ «КПІ».

Підійшовши до першої зустрічі другого кола змагань, після зимової перерви, в якості останньої команди Вищої ліги, гравці КНТЕУ хотіли реабілітуватись за досить прикру поразку від «Політехніку» ще восени. Проте стартові хвилини були саме за гостями. Вже в середині першого тайму небезпечний штрафний поблизу карного майданчику господарів, завершився взяттям воріт. Дуже точний удар під стійку виконав Владислав Запісецький, який і відкрив рахунок в матчі. Гравці «торгового» спробували відігратись і штурм воріт «КПІ» завершився назначеним пенальті, яке на 14-й хвилині впевнено реалізував Владислав Ковальов. До слова це був перший і єдиний удар в площину воріт Владислава Гончаренко у першому таймі від «зелених». Натомість гості більш серйозно ставились до реалізації власних нагод. І вже за хвилину, після пропущеного голу, знову вийшли вперед. Павло Пішта виявився першим на підбиранні біля воріт Дмитра Ларченко та без вагань сильно пробив під стійку, без шансів для голкіпера. Тож на перерву команди пішли за впевненої ігрової переваги «Політехніка».

Друга половина гри розпочалась із того, що рахунок став рівним. На 21-й хвилині сольний прохід Андрія Рибака завершився дивовижним ударом, після якого м’яч від поперечки перетнув лінію воріт суперника. За рівного рахунку підопічні Світлани Головіної трохи прижались до власних воріт, а суперник використавши весь свій досвід за це і покарав команду господарів. Розіграш кутового біля воріт КНТЕУ на 24-й хвилині завершився несильним, але точним ударом Владислава Запісецького, який оформив дубль. Трьома хвилинами пізніше Віталій Паляничка точним ударом в кут воріт збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Мав нагоду повернути інтригу в матч капітан «зелених» Богдан Антоненко, але з досить вигідної позиції не влучив у площину воріт. За що гості одразу ж і покарали суперника – на 33-й хвилині Віталій Паляничка оформив дубль, точно пробивши після розіграшу ауту. Команда «торгового» змогла відіграти ще один м’яч на 36-й хвилині, коли Богдан Антоненко реабілітувався за н використаний раніше момент і реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. Але останнє слово в матчі було все ж за капітаном чинних володарів Кубку ФАСК з футзалу – Іллі Федоренко, який потужно пробив, після розіграшу ауту в ближній кут. Чудова реалізація стандартних положень від підопічних Сергія Журавльова, яка дозволяє забивати та перемогти на класі останню команду Вищої ліги із рахунком 6:3.  Завдяки чому вони відірвались від двох останніх команд турнірної таблиці на відстань вже 6 очок. Натомість КНТЕУ не вразили своєю грою в першому матчі після зимової перерви.