Визначилась володарка титулу «Міс фото ФАСК 2019»

Конкурс краси, що вже став традиційним та так подобається читачам та підписникам порталів ФАСК, в цьому році зібрав шість чарівних учасниць, які представляли команди своїх університетів. Від дня старту голосування пройшов рівно один місяць і за цей час близько 10 000 осіб віддали свої голоси за конкурсанток. Нагадаємо, що процес голосування проходив у два етапи – голосування онлайн за посиланням та оцінювання членів журі.

Тож згідно з даними голосування онлайн станом на 23:59 22 квітня , дівчата отримали наступні бали:

Наталія Трайкун (Київський університет ім. Бориса Грінченка) – 6 балів;

Ганна Голубцова (Національний університет харчових технологій) – 5 балів;

Каріна Василенко (Національний університет біоресурсів і природокористування України) – 4 бали;

Вікторія Соломаха (Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова) – 3 бали;

Валерія Коноваленко (гравець команди Національного університету фізичного виховання та спорту України) – 2 бали;

Аліна Петренко (Національний авіаційний університет) – 1 бал.

У другому етапі голосування своє слово взяли члени вельмишановного журі, до складу якого увійшли: Директор Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Олімпійський чемпіон з фехтування - Вадим Гутцайт (голова журі), Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва  - Вадим Місюра, Голова жіночого комітету з футзалу, віце-президент ФФзК – Інна Дідич, Голова Федерації Футзалу м. Києва – Руслан Хоботов, Заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України – Олександр Трофименко та директор з маркетингу http://sport.ua/ - Михайло Реуцький. 

Згідно з голосуванням членів журі, остаточні результати конкурсу «Міс фото ФАСК 2019» виглядають наступним чином:

Наталія Трайкун – 7 балів

Ганна Голубцова – 6 балів

Вікторія Соломаха – 5 балів

Каріна Василенко – 5 балів

Валерія Коноваленко – 3 бали

Аліна Петренко – 1 бал

Тож новою володаркою титулу «Міс фото ФАСК 2019» стала Наталія Трайкун – студентка Київського університету ім. Бориса Грінченка. Номінації між конкурсантками було розподілено наступним чином: Ганна Голубцова – «Міс овація», Вікторія Соломаха – «Міс чарівність», Каріна Василенко – «Міс елегантність», Валерія Коноваленко – «Міс грація» та Аліна Петренко – «Міс посмішка».

Нагородження красунь відбудеться 25-го квітня у спортивному комплексі НУФВСУ безпосередньо перед фінальним матчем за розіграш Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ. Ми ще раз дякуємо нашим чарівним конкурсанткам за участь у конкурсі та Вам, наші шановні читачі та підписники. Побачимось на фінальному матчі 25-го квітня!

Прес-служба ФАСК

 
23 квітня 2019

 395 переглядів

 
 
123123