Гравець команди НАУ та учасниця конкурсу "Міс фото ФАСК 2019" Аліна Петренко

Продовжуємо знайомити Вас з чарівними дівчатами, що мають сміливість представляти команду свого університету не тільки на спортивній арені, а ще й в конкурсах краси. На черзі у нас юна леді з Національного авіаційного університету.

Привіт, Аліно! Розкажи нам звідки ти родом, де навчалась та росла? Як обирала для себе ЗВО?

- Я народилася і виросла в селі Котенки Білопілльського району Сумської області. З першого по восьмий клас я навчалася в школі в сусідньому селі, а з 9 по 11 я навчалася в Сумській обласній гімназії-інтернаті для талановитих та творчо обдарованих дітей. Згодом настав час поступати до університету і я обрала Національний авіаційний університет. Це рішення я прийняла разом зі своїми батьками.

На кого навчаєшся?

- Навчаюся на спеціальності практичний психолог, поки що ніде не працюю, тому що на першому курсі є час тільки на навчання та адаптацію.

 

Коли та як почала займатись футзалом?

- Професійно футзалом я почала займатися лише в цьому році, а до цього грала інколи з хлопцями на уроках фізичної культури.

Де граєш зараз?

- Зараз я граю в команді Національного авіаційного університету.

Розкажи про свого першого тренера.

- Володимир Ігорович перший мій тренер. Він відповідальний, добрий, терплячий, наполегливий, двома словами «СПРАВЖНІЙ ТРЕНЕР». Такий, як у багатьох кінофільмах, учні якого стають відомими і досягають незнаних раніше висот.

Які маєш захоплення, оарім спорту?

- Я дуже люблю слухати музику, дивитися фільми, я малюю і танцюю, але не професійно. Намагаюся спробувати себе у багатьох видах діяльності.

Яким був твій найкращий день в житті?

- Найкращий день мого життя - це мій день народження. За що я дуже вдячна своїм батькам. Бо саме вони мені дали можливість пізнати що таке "життя".

Чого очікуєш від участі в конкурсі «Міс фото ФАСК 2019»?

- Я очікую дуже позитивних емоцій і більше знайомств.

 

Віддати свій голос Ви можете за цим посиланням: http://plbz.it/2UH7dWS

 
19 квітня 2019

 94 перегляда

 
 
123123