«Педагоги» долають «Будівельників» у фіналі розіграшу Кубку

Фінальна зустріч це завжди дуже важлива подія для самих гравців та тренерського штабу команд, адже до їхньої гри прикута увага тисячі вболівальників на трибунах та перед екранами моніторів. В цьому році до фіналу вийшла дуже досвідчена команда НПУ ім. М. Драгоманова, які стали і чемпіонами Вищої ліги, та колектив «Будівельник», який непогано себе проявив протягом сезону та заслужено посів третю сходинку.

Попри нестаток досвіду у поєдинках такої значущості, підопічні Олексія Кузнєцова розпочали матч просто фантастично. Вже в середині першого тайму вони вели в рахунку в два м’ячі. На 5-й хвилині гри Максим Хамко взяв гру на себе, обіграв двох суперників та зовнішньою стороною стопи поцілив під дальню стійку воріт Олександра Сухова. Попри те, що більшість часу м’ячем володіли гравці НПУ, «будівельники» подвоїли рахунок на 10-й хвилині завдяки чудовій контр-атаці, яку точним ударом завершив кращий бомбардир Вищої ліги – Олександр Данько. Другий пропущений м’яч трохи «розбудив» підопічних Руслана Мішаровського і їхні моменти з кожно секундою ставали дедалі гострішими. Один з них завершився взяттям воріт на 13-й хвилині, а автором голу став кращий гравець ХVІ Чемпіонату столиці з футзалу серед студентів Артем Мороховець. Ще за дві хвилини рахунок вже був рівним, коли невдалий розіграш стандарту біля воріт Олександра Сухова завершився швидкісною контр-атакою та точним розрізним пасом від голкіпера НПУ на дальню стійку, де Артур Розсолодін без проблем переправив м’яч у сітку воріт. На перерву «педагоги» могли піти, ведучи в рахунку, але непоганий удар Романа Цапова з розвороту був трохи неточним. Тож перший тайм розпочався з домінування однієї команди, потім фантастичного повернення у гру другої команди, а завершився нічийним рахунком 2:2 і найкраще очікувало вболівальників у другому таймі.

По перерві перший небезпечний удар завдавав Артем Криворучко, який на власній половині поля перехопив необачний пас суперника та намагався перекинути голкіпера, що вийшов з воріт, але м’яч пролетів над поперечкою. Діючі чемпіони відповіли ударом Романа Цапова з близької відстані, але його парирував Володимир Щур. Виправився Цапов на 28-й хвилині, коли чудова атака за участі Артема Мороховця та Максима Чеберяка завершилась влучанням у стійку останнього, але на підбиранні першим на м’ячі був саме Роман Цапов, який вивів свою команду вперед по рахунку. На 33-й хвилині Сергій Побережний сміливо взяв гру на себе, змістився на лівий фланг та виконував прострільну передачу низом у карний майданчик, під яку кинувся Максим Чеберяк. Саме Максим зачепив м’яч рукою при падінні, а арбітр без вагання вказав на позначку. Виконувати пенальті взявся Сергій Олійник, який пробив без шансів для воротаря НПУ. 3:3 і розпочалась неймовірно швидка гра з великою кількістю моментів. Так вже хвилину потому Артур Розсолодін прийняв м’яч спиною до воріт, розвернувся та пробивав у дальній кут, де вже очікував максим Чеберяк, який трохи зачепив шкіряного і саме від коліна Максима той опинився у сітці воріт. Та вже згодом Розсолодін необачно зіграв у нападі та заробив шостий командний фол для свого колективу. Дабл-пенальті взявся виконувати капітан «Будівельника» Сергій Олійник і знову він пробив бездоганно, а рахунок став рівним – 4:4. Долю переможця матчу вирішив чудовий удар з дуже гострого кута у виконанні Артема Мороховця на 39-й хвилині. Підопічні Руслана Мішаровського відчули, що не варто доводити матч до серії пенальті, тому Олександр Сухов почав грати п’ятим польовим, а одна з масованих атак завершилась пасом від Максима Чеберяка на Мороховця, який в один дотик потужно пробив у ближній кут, а Володимир Щур не зміг врятувати свою команду. Тож цей момент поставив крапку в матчі та виявив нового володаря Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО 2019 року, яким стала збірна Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова.

По завершенню матчу, організатори відзначили чудову роботу бригади арбітрів в обличчі Валентина Жолтікова та Максима Кравченко. Для нагородження фіналістів та володарів Кубку було запрошено Президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів  Івана Крулька, який відзначив, що йому приємно бути частиною цього традиційного свята спорту та подякував гравцям і організаторам свята за чудову атмосферу.

Кращим гравцем фінального матчу в команді «Будівельник» став її капітан Сергій Олійник, а у володарів Кубку кращим було визнано Олександра Карбулу. Нагороди та цінні призи їм, разом із Президентом ФАСК Вадимом Місюрою, вручив Ігор Сокіл – представник ТМ «Селект» Україна. Ну, а головну нагороду - кубок-красень підняв над головою Ректор НПУ ім. Драгоманова Віктор Андрущенко.

Ми вдячні командам за самовіддану гру та вболівальникам незабутню атмосферу, яка була створена в Центрі фізичного виховання і спорту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Партнери ФАСК: АБ "Укргазбанк", "Українська страхова група", ТМ «Селект», ТОВ «Перша приватна броварня», ТОВ «Міленуім спорт», Київська міська державна адміністрація, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Київське міське відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спору Міністерства освіти та науки України, Спортивна студентська спілка України, Київська міська організація профспілки працівників освіти і науки України, Рада ректорів Київського вузівського центру.

Генеральний інформаційний партнер - ХSPORT.