Каріна Василенко учасниця конкурсу "Міс фото ФАСК 2019" від НУБіПУ

Остання учасниця в конкурсі «Міс фото ФАСК 2019» про яку ми розповімо Вам. Тендітна красуня з Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Привіт! Розкажи про те, де ти зростала та навчалась до університету.

- Родом я з невеличкого містечка Коростень, що на Житомирщині, де пройшли моїх 17 щасливих років. Ще з дитинства я неймовірно активна дитина й доказом того є мої стесані коліна, а так як в моєму колі друзів переважали хлопці, то в мене завжди були наставники маленьких проблем. В підлітковому віці намагалась віднайти себе в і в танцях, і в музиці , але доля не дала мені посмакувати мистецтвом, тож моє маленьке "шило" обрало футбол. І вже саме спорт мені по-справжньому відкрив мій кругосвіт.

Де навчаєшся зараз та яку спеціальність здобуваєш?

- Зараз я студентка першого курсу НУБіП України спеціальності "журналістика". Чому я обрала саме цей університет? Чесно кажучи не знаю, але про свій вибір не шкодую, тому що він для мене є найкращим!

Як давно займаєшся футболом?

Як зараз пам'ятаю той день, коли, на той момент мій майбутній тренер, виклав в інтернет оголошення, про набір дівчат на тренування з футболу. Це було неймовірно та тривожно для мене, адже до цього я тільки мріяла пов'язати своє життя з футболом. Прийшовши на перше тренування, я зрозуміла, що саме цього мені не вистачало в житті, ось так розпочалась моя маленька футбольна кар'єра в дев'ятому класі. На сьогоднішній день минуло вже 3 роки з того моменту, а жоден мій день наразі не проходить без слова "футбол".

У якій команді граєш зара?

В даний момент я граю за Національний університет біоресурсів і природокористування та ДФК "Коростень». А от в шкільні роки завжди брала участь у дівочих чемпіонатах України з великого футболу, де й пізнала справжній смак як поразок, так і перемог.

Розкажи про свої захоплення, окрім спорту.

Крім спорту я люблю подорожувати, адже це дійсно надихає на нові звершення! В даний момент мої подорожі обмежились різними куточками України, починаючи з Заходу, закінчуючи Сходом, але сподіваюсь що надалі вони ставатимуть все масштабнішими.

Що ти очікуєш від участі в конкурсі "Міс фото ФАСК 2019 "?

Напевне, що як і більшості, хочеться перемогти , але ще перед планами про перемогу, для мене відкрилася неймовірна підтримка з боку команди та тренерів, за що я їм дуже вдячна. Ну що ж, нехай переможе "primus inter pares" (перший серед рівних)!

Віддати свій голос Ви можете за цим посиланням: http://plbz.it/2UH7dWS

 
20 квітня 2019

 118 переглядів

 
 
123123