Сіренко та компанія перемагають у останній грі календарного року

Останній матч 2021 року змагань під егідою ФАСК відбувся у п’ятницю, 24 грудня в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання і спорту України, де місцева збірна приймала колектив з Національного університету біоресурсів і природокористування України.

До очного протистояння обидві команди ще не здобували очок, але бажання піти на зимову паузу з перемогою в активі було у кожного з гравців на паркеті. До команди НУБіПУ повернулись їх лідери, які і почали створювати небезпеку біля воріт Артема Казачка. Голкіпер врятував свою команду після удару Андрія Пашко, а от постріл від Олега Сіренко був не точним. Але стартовий тиск гостей не вразив команду НУФВСУ і вже на 5-й хвилині вони змогли вийти вперед. Казачок рукою швидко ввів м’яч на Олега Ківало, який обробив цю передачу та спокійно переправив м’яч у сітку воріт. Буквально кілька хвилин потому господарі подвоїли перевагу, коли дива власної техніки продемонстрував Дмитро Єрмак, ефектно обігравшись із автором першого голу та замкнувши його передачу на дальній стійці. Дуже ефектний момент від «червоних». Втім вже на 10-й хвилині сильний удар Андрія Пашко скоротив відставання його команди, а вже хвилину потому зрівняв рахунок в матчі Олег Сіренко. До перерви у команд було ще по одному небезпечному епізоді, але тайм завершився із рахунком 2:2 і доля трьох очок мала вирішитись у останніх 20 хвилинах гри.

По перерві гості заспокоїлись та перестали стрімголов нестись на чужу половину поля, а більш обережно грали від оборони. Проте перша нагода була створена саме командою «інфізу», коли сильний удар Дмитра Єрмака на себе прийняла стійка воріт. Але вийти вперед вдалось саме «аграріям» на 31-й хвилині, коли Сіренко взяв гру на себе, обіграв захисника та точно пробив у кут воріт. Останнє слово в матчі було за тим таки Олегом Сіренко, який офрмив хет-трик, а асистував йому Андрій Пашко на 38-й хвилині гри. 4:2 на користь підопічних Миколи Костенко та Артема Іллічова, які здобувають дуже важливу перемогу перед зимовою паузою. Команді НУФВСУ не вистачило досвіду та десь характеру, аби не відпустити суперників за комфортного рахунку 2:0. Нажаль минулорічні фіналісти в поточному сезоні в трьох матчах очок не здобували, але для цього в них ще буде друга частина чемпіонату.