Команда КНУ реабілітується за поразку в попередньому турі

23 грудня завершився 2 тур змагань з жіночого футзалу серед студенток київських вузів, де дівчата з КНУ ім. Тараса Шевченка приймали дебютанток цього сезону – команду з Національного університету біоресурсів і природокористування. Минулого тижня гості поступились колективу з КУБГ з розгромним рахунком і цього разу мали шанс реабілітуватись перед глядачами. А команда з НУБіПУ, до речі, ще не виступила в поточному сезоні, залишаючись таємницею чемпіонату.

Початок гри розпочався на середніх швидкостях, але одразу прослідковувалось бажання дівчат з КНУ забити швидкий м’яч. Однак, головною невдачею що у одної, що у іншої команди, стала відправка м’ячів у «нікуди». Точність пасів, які знаходили своїх адресатів, була, на жаль, низькою. У команді гостей змінити «сухі» нулі мала змогу Дар’я Шевцова, але її простріл був заблокованим Юлією Оксенюк.  А господарі відповідали своїми атаками, що розганяли гравчині у зеленій формі. Найкращою зв’язкою цієї команди першого тайму можна вважати пару Марії Бенедік та Анастасії Костюченко – адже саме від них йшло більше всього загрози воротам суперниць. Перша половина матчу носила стабільний характер нічиї, але все змінилось після тайм-ауту. Попри перевагу та постійний наступ на ворота Тетяни Сидоренко, дівчата з НУБіПУ одразу після тимчасової перерви провели швидку атаку, що завершилась взяттям воріт. Авторкою голу стала Анастасія Терех. Олеся Гранат могла ще швидко забити, подвоюючи перевагу, проте цього разу Ангеліна Кикина парирувала удар, захищаючи свої володіння. Через чотири хвилини рахунок таки змінився – 1:1. Команда з КНУ креативно розіграла штрафний поблизу воріт суперниць. Передача від Марії Бенедік на Дар’ю Корнієнко відрізала захисниць і надала безперешкодній доступ «шістці» до воріт. Залишалось лише точно поцілити у ближній кут –  що Корнієнко і зробила, змушуючи глядачів аплодувати.

Друга половина поєдинку розпочалась динамічніше ніж попередня. Активізуючи правий фланг, Олеся Гранат мала  два моменти, які залишились нереалізованими. Двічі м’яч мав опинитись у ближньому куті, але голкіпер Ангеліна Кикина рятувала своїх одноклубниць. Але через загостреність на атаки, команда у білій формі пропустила декілька небезпечних контр-атак. Одним із таких випадів, що завершився голом, на початку тайму став вихід один-на-один Анастасії Костюченко, яка переграла Тетяну Сидоренко в очній дуелі, і вивила свою команду вперед. А через три хвилини, розігравши комбінацію, Дар’я Корнієнко збільшила відрив, створивши комфортні умови для гри. За такого результату, господарі віддали ініціативу підопічним Валерія Прохніча, і поплатились за це пропущеним голом – на 28-й хвилині матчу Анастасія Терех забила третій м’яч, який зрекошетив від Кикиної в пусті ворота.

За рахунку 3:2 господарі намагались «ловити» своїх суперниць та користуватись їхніми помилками – в гольовій атаці на 34-й хвилині взяли участь Анастасія Костюченко та Дар’я Корнієнко, а Марія Бенедік забила 4 гол, встановлюючи остаточність у цій зустрічі. Під час гри прослідковувалась певна рівність між двома командами, однак команді з КНУ ім. Тараса Шевченка сьогодні більше поталанило, і вони сповна скористались ситуацією, здобуваючи перші три залікових пункти. Також не можна не відзначити дівчат з НУБіПУ, які, програючи по ходу матчу, намагались нав’язати свою боротьбу та демонструвати свої футзальні навички.