Результативна нічия аутсайдерів групи А

23 грудня завершився 3-й тур чемпіонату з футзальних змагань серед команд групи А –  КНУ імені Тараса Шевченка приймав Київський університет імені Бориса Грінченка. Обидві команди ще досі не знали смаку перемоги, тому останній тур першого кола мав розставити усі крапки над «і».

У дебюті поєдинку першими небезпеку створили підопічні Сергія Швеця – після розіграшу кутового Андрій Виговський бив з центра поля, але воротар Артур Шевчук взяв цей удар. На 5-й хвилині Євген Бондаренко оформив собі прохід повз захисників суперників, і вийшовши віч-на-віч з голкіпером, забив свій перший м’яч у сезоні. Швидкий пропущений м’яч трохи підкосив «шевченківців», і вони декілька раз давали пробивати по своїм воротам. Забити другий м’яч міг і Андрій Кошляк, що сильно цілив з-поза меж карного майданчику, але м’яч потрапив у стійку, рятуючи господарів. Під кінець першого тайму, команда з КНУ активізувалась і почала нав’язувати свою гру – гравці під номерами 4 та 10 неодноразово турбували володіння Сергія Седляра. Такий наступ увінчався успіхом, адже на останніх хвилинах господарі провели свою завершальну атаку: 7 номер сильно пробивав у ствір воріт, але голкіперу «грінченківців» вдалось відбити цей удар прямо на «десятку» Меджітмухаммета Хомматлиєва, що на добиванні зрівняв рахунок.

На початку другого тайму «грінченківці», не задоволені тим, що упустили перевагу на останніх секундах тайму, пішли у наступ. Захар Дудар, Андрій Виговський та Єврген Бондаренко – усі троє мали шанс відзначитись голами з різної дистанції, однак через злагоджену роботу в обороні, «шевченківцям» вдавалось нейтралізувати небезпеку, які створював суперник. За таких обставин господарі не забували і про атакувальні дії – на 31-й хвилині Олексій Ткачук не зовсім якісно зіграв в обороні і дозволив Сердару Ішмурадову пробивати у дальній кут. Хоча на перший погляд здавалось, що Сергій Седляр витягне цей удар, однак замість сейву, господарі святкували другий забитий м’яч. Завершальні хвилини поєдинку пройшли під пресингом «грінченківців». Неозброєним оком було видно, що команда намагається довести гру до нічийного результату. Зусиллями цілої команди вони все ж таки забили другий гол на завершальній 40-й хвилині матчу. Андрій Виговський замкнув передачу з правого флангу, яку віддавав Євген Бондаренко.

2:2 – закономірний результат для команд, що два матчі поспіль програвали своїм суперникам по групі. Команда з КУБГ поки що очолює антирейтинг з найбільше пропущених м’ячів – загалом 14 за 3 поєдинки. Сьогоднішня нічия приносить командам перші бали. Підопічним Миколи Давиденка не вистачало спортивної злості в атаці, які потрібно було доводити до кінця, щоб здобути не одне, а три очки. Попри одноосібне лідерство «Політехніка» з КПІ, турнірна ситуація у таблиці групи А доволі хитка – все вирішиться у другому колі змагань.