Мінімальна перемога «Політехніка» у грі на зустрічних курсах

У четвер, 16 грудня відбулась гра другого туру групи А, в якій збірна Київського університету ім. Тараса Шевченка приймав колектив «Політехнік» з НТУУ «Київський політехнічний інститут».

Для господарів перша гра сезону вийшла дуже невдалою. Велика кількість помилок призвела до розгромної поразки від чинного чемпіона, шанс реабілітуватись на власному майданчику був вже у грі проти команди з КПІ. Останні в свою сергу здобули впевнену перемогу над КУБГ в першій совїй грі сезону та приїхали в спортивний комплекс КНУ за другою перемогою. Вже на старті поєдинку гості могли виходити вперед, але своєчасний вихід з воріт Артура Шевчука невілював небезпеку з боку Артема Іващенко. Трохи згодом Шевчук рятував власні ворота від неприємної зрізки у власні ворота від захисника. Найбільш реальну нагоду, аби відкрити рахунок в матчі мав Ігор Гавришевич, але не зміг переграти Данила Кузікова в очній дуелі. Після потужного удару від Івана Олійника, господарів врятувала стійка воріт, а згодом Іван не реалізував ще кілька непоганих нагод, а подекуди свою команду рятував голкіпер Шевчук. Тож без забитих м’ячів у першій половині гри, але за кількістю створених нагод і  темпом, цей тайм можна ототожнювати із словосполученням «видовищний футзал».

По перерві гра без центра поля та тримання м’яча під контролем продовжилась. Кількома своїми нагодами господарі поля відповідали на небезпечні випади від колективу «Політехнік». Особливо слід згадати чудовий удар з дальньої відстані від Євгена Мамзіна, який на себе прийняла поперечка воріт гостей. Ключовий епізод гри стався на 30-й її хвилині, коли грубою помилкою господарів в центрі поля скористався Іван Олійник, який перехватив м’яч, сам непогано пробивав, але влучив в стійку, проте на добиванні першим був Микита Міронов. Саме гол 6 номера КПІ став єдиним та вирішальним у цьому протистоянні. За 10 хвилин, що залишалися в таймі моменти продовжували створюватись, але реалізація КНУ все ще залишає бажати кращого, а підопічні Сергія Журавльова спокійно довели гру до другої перемоги поспіль. Серед «шевченківців» слід відмітити їхнього голкіпера Артура Шевчука, який є студентом першого курсу, але саме він видав найбільш дорослу та впевнену гру в поточному поєдинку. Таким чином КПІ та КНУБА мають по  очок в групі А та в наступному турі вирішать, хто з них піде на канікули в якості лідера свого квартету. Щодо КНУ, то це вже було схоже на гру, де команда прагне перемогти та не боїться свого суперника. Головним випробуванням буде гра в наступному турі з КУБГ, які поки що також очок не здобували.

Третяк Владислав

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК – Parimatch Foundation

www.parimatch.foundation

 
17 грудня 2021

 211 переглядів

 
 
123123