НПУ йде на зимову паузу в якості одноосібного лідера групи Б

У середу, 22 грудня на паркеті спортивного комплексу НПУ ім. Драгоманова відбулась гра 3 туру змагань з футзалу серед студентських команд столиці, в якому місцевий колектив приймав збірну Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Для НУБіПУ ця гра стала першою в поточному футзальному сезоні, в той час як їхні опоненти грали вже третій свій матч і в попередніх двох «педагоги» не залишали шансів своїм суперникам. Бронзові призери минулого сезону залишились єдиною командою квартету Б, яка ще могла дати бій підопічним Руслана Мішаровського і їм це вдалось. Хоча розпочалось все для гостей не зовсім вдало. Вже другий дотик до м’яча в матчі завершився потужним ударом з власної половини поля від Андрія Мельника, який на себе прийняла поперечка воріт. Багато хто з гравців навіть не встигли зрозуміти, що гра вже розпочалась. «Аграрії» відповіли моментом із влучанням Руслана Дударенко в стійку та його ж невдалим добиванням. Відкрити рахунок гравці НПУ змогли вже ближче до середини першого тайму, коли Владислав Бондарчук забивав вже у порожні ворота після чудової передачі від Ростислава Семенченко. На 11-й хвилині гри перевагу подвоїв Мельник, який знову наважився на дальній удар та цього разу він був набагато точнішим. Гості могли відіграти один гол, але Степан Клименко не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером, натомість взяттям воріт відзначився Денис Бланк з пасу активного Мельника. Ще до перерви «нубіпівці» відіграли один м’яч, коли на 17-й хвилині Тимофій Вербицький вийшов один в один з воротарем суперників та переграв останнього. Але НПУ не відпускали суперника та під завершення тайму Влад Бондарчук оформив дубль. Тож 4:1 на користь господарів і другий тайм міг бути вже формальністю, але є одне але…

По перерві команда Артема Іллічова почала більш активно пресингувати свого опопнента, що дало свої плоди вже на 22-й хвилині, коли відставання скоротив Степан Клименко, після помилки голкіпера «зелених». А вже на 25-й хвилині перевага господарів стала мінімальною, коли чудовий удар вийшов у Данили Кунцевича. Проте, слід віддати належне команді Руслана Мішаровського, адже була якась впевненість гравців у власних силах і вони чудово розуміли, що зможуть сьогодні здобути потрібний для них результат. На 36-й хвилині Бондарчук оформив хет-трик, але майже одразу забили й гості, завдяки вдалим діям Володимира Руденко. На останній хвилині гри шостий гол для своєї команди забив Дмитро Стрельченко, а останнє слово було за Руденко, який встановив остаточний рахунок в матчі 6:5 не на користь своєї команди рівно за 1 секунду до фінального свистка. Впевнена гра, чимало чудових гольових нагод та одноосібне лідерство у групі Б від команди НПУ. Головною проблемою цього колективу є відсутність ігрової дисципліни, коли вони відчувають, що сильніше за суперника і поки що їх ніхто за це не може покарати. Але хлопці впевнені у власних силах та отримують задоволення від гри – це головне. Натомість для НУБіПУ перша гра сезону видалась невдалою, але в заявці на матч не було їхніх лідерів – Сіренко та Пашко. Сподіваємось, що цей колектив повторить минулорічне досягнення, а може навіть спробує його перевершити.