«Педагоги» продовжують боротьбу за «золото»

В середу господарі футзали НПУ ім. Драгоманова вступили в справжнє протистояння з командою НУХТ і прогнози щодо результатів були досить неоднозначними. Після привітання команди одразу перейшли до рішучих дій. Максимальні швидкості, результативні передачі, блокування суперників корпусом усе це демонструють команди, але гра тримається центра поля і здолати оборону не вдається ні «сірим» ні «червоним». Але відчуваючи підтримку уболівальників господарі на 6-ій хвилині забивають гол. І це лише змушує гостей грати жорсткіше, вони створюють небезпеку біля самих воріт та не вистачає точності.

У другому таймі НУХТ на перших хвилинах забиває гол у відповідь, і справді хлопці демонструють свою перевагу і закріплюють за собою позиції на половині суперників – 1:1.

«Сірі» розпочинають ряд контратак, рухаючись по флангах не дають змоги супернику контролювати м’яч, явна перевага змушує господарів нервувати. Грають суперники на рівних і з результатом в нічийну користь, це змушує трибуни скандувати ще більше і зберігає інтригу аж до завершальних моментів матчу. Не вдається командам здобути виграшні очки, то вони здобувають жовті картки.

Остання хвилина гри, команди борються ще запекліше і тут «драгоманівці» забивають неочікуваний гол. «Харчовики» вдаються до ризику та випускають воротаря в поле, що вдало використовують педагоги  і з центра поля забивають ще один  м’яч. Трибуни скандують лідерам, але за декілька секунд до завершення гравець у сірому під №11 Євген Жук наносить завершальний удар по воротах «червоних»  - 3:2.

Думаю, якби ще хоча б хвилина гри хлопці завершили б в нічию, адже команди справді гідні одна одної і продемонстрували запеклу боротьбу. Та команда НПУ змогла перетягнути фортуну та свій бік і сьогодні вони переможці, які претендують на першість таблиці.