НУХТ-2 вирвав перемогу в ІКВС

Гра розпочалась жваво, сили команд були на рівні, відчувалась висока конкуренція між гравцями. Проте червоні емоційно налаштувались сильно. В результаті чого на 8-ій хвилині зустрічі їм вдалось відкрити рахунок. Але до кінця першого тайму харчовики зрівняли рахунок.

Набагато цікавіша сутичка чекала глядачів у другій половині матчу. Обидві команди відчували силу одна одної і брак часу. Отримавши «дозу» настанов від тренера футболісти НУХТу почали активну атаку. 14-ий гравець Андрій Полещук, обігравши двох захисників, пробив у ближній кут воріт, чим подвоїв перевагу команди на 23-хвилині зустрічі. Через декілька хвилин на рахунок харчовиків ще один гол приніс гравець №9 Сергій Макаренко.

ІКВС на це відповіли небезпечною атакою, пробивши по воротах, проте влучили у штангу.  Але вже на 33-ій хвилині, швидко зреагувавши, Антон Антоненко прямим ударом відправив м’яч у ворота білих. Це дуже підбадьорило команду і у другій половині тайму червоні ще більше активувались. Гра велась переважно на половині поля НУХТу. Хлопці обох команд помітно нервували в результаті чого харчовики «нафолили» цілих 5 разі, а гравець №1 команди ІКВС отримав жовту карту, навіть не вийшовши на поле (сидячи на лаві запасних він активно апелював до арбітра) . Після декількох невдалих спроб забити, гравець червоних №9 пробив у правий кут сильним ударом. М’яч відскочив, проте атаку вдалось реалізувати! На 39-ій хвилині матчу хлопці з ІКВС зрівняли рахунок. Здавалось би ця зустріч могла завершитись нічиєю, проте за 12 секунд до фінального свистка НУХТ вирвав перемогу, забивши 4-ий м’яч у ворота червоних.

Тренер команди ІКВС Ярослав Олійник матч прокоментував так: «результат гри на турнірну таблицю не вплинув ніяк, проте завершальний матч сезону хотілось би відзначити перемогою, хлопці були сильно вмотивовані».

Вікторія Герасименко

Фото: Ірина Гуріна

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК -Parimatch.ua  

www.parimatch.ua  

www.facebook.com/parimatch.ua  

vk.com/pari_match_ua

 
23 березня 2016

 591 перегляд

 
 
123123