Перша нічия в сезоні жіночого футзалу (НУХТ vs. НПУ)

Дві найсильніших жіночих команди Вищої ліги зустрілись 22 березня у залі Національного університету харчових технологій. Здавалось би лідери турнірної таблиці повинні були б переважати. Проте, перший гол належав дівчатам з НПУ. Вже на 4-ій хвилині матчу Анна Шульга забила у нижній кут воріт. Вийшовши вперед, «драгоманівки» міцно тримали власні позиції і продовжували атакувати. Відрізнялась своєю майстерністю гри Ірина Дубицька (№24), яка неодноразово «витягувала» команду завдяки індивідуальним діям.

Вже наприкінці першого тайму дівчатам з НУХТу довелось вивести у гру власного голкіпера, сконцентрувавши всі сили у зоні воріт «драгоманівок». В результаті цього синьо-червоні спричинили багато небезпечних моментів для суперниць, але дівчата з НПУ були сильно підготовлені і демонстрували гру вищого класу. Перший тайм завершився для гравців з НУХТу невтішним 1:0.

Як і очікувалось, після перерви червоно-сині продовжували наполегливо атакувати вп’ятьох. Проте їм так нічого й не вдавалось. Лише один випадок зумів вирішити долю всього матчу.

На 28-ій хвилині зустрічі, під час захисту власних воріт, гравець НПУ №29 випадково зіграла рукою. Саме це стало причиною шестиметрового штрафного і як наслідок – забитого м’яча у воротах команди біло-зелених. Час наближався до завершення, а темп гри все підвищувався. «Драгоманівки» грали потужно, проте щонайменше двічі їм не вистачило точності, аби відправити м’яч у сітку. Дівчата були лідерами у грі, проте, їм не вистачило зовсім трохи до перемоги. На щастя, для дівчат з НУХТу, рахунок завершився нічиєю 1:1. 

Вікторія Герасименко

Фото: Ірина Гуріна

Матеріал підготовлено за підтримки офіційного партнера ФАСК -Parimatch.ua  

www.parimatch.ua  

www.facebook.com/parimatch.ua  

vk.com/pari_match_ua

 
23 березня 2016

 610 переглядів

 
 
123123