«Шевченківці» представили свою футзальну команду в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua»

Минулий тиждень подарував  спортивно-інформаційному центру «Parimatch.ua» ще одну  презентацію колективу Футбольної асоціації студентів м. Києва  - команду з футзалу Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Чарівна ведуча заходу в тезах розповіла про історію формування команди. Команда з футзалу мала витоки ще у пляжному футболі,  та згодом колектив почав грати і в залах. В чемпіонаті під егідою ФАСК «шевченківці» виступають перший сезон.

 

Далі слово було надано  Президенту ФАСК  Вадиму Місюрі: «ТОВ "Парі-Матч" надає велике значення соціальним ініціативам. Разом з підтримкою Української Прем’єр-Ліги в компанії на певному етапі зрозуміли, що цього недостатньо й звернули свою увагу на студентський футбол, який стрімко розвивається й підвищує свій рівень. Впевнений, що наша підтримка дозволить студентам гармонійно розвиватися».

Ведуча також надала  слово керівнику команди Стешенко Григорію, який подякував ФАСК за можливість презентації й розказав про подальші плани команди.

Після завершення урочистої частини гравці команди мали можливість взяти участь у конкурсах від інформаційного центру «Parimatch.ua» та отримали цікаві подарунки. Презентація завершилася спільним переглядом матч «Андерлехт» - «Шахтар», який закінчився перемогою української команди.

Денис Бобр

 
23 березня 2016

 559 переглядів

 
 
123123